Спільна дія дає ефект! Українці зможуть читати сайт Discovery рідною мовою.

Після багатьох прохань з боку відвідувачів адміністратори сторінки Discovery Channel Ukraine у мережі Facebook повідомили, що “зовсім скоро стане доступною українська версія сайту discoverychannel.ua”.

Але сторінка Discovery Channel Ukraine у Фейсбуці лишається російською мовою. Тому небайдужі українці просять усіх висловити адміністрації сторінки свою подяку за українізацію сайту та написати прохання вести її українською мовою.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Спільна дія дає ефект! Українці зможуть читати сайт Discovery рідною мовою."

  1. Тому, хто стукає таки відчиняють | 16-04-2012 16:30 at 16:30 |

    ХРИСТОС ВОСКРЕС! Сердечно дякую , бо це надзвичайно гарне повідомлення, що сайт Discovery українці зможуть читати рідною Українською мовою. Велика подяка усім, хто “достукався” до адміністрації сайту Discovery, Це й найкраще підтвердженя, що тому, хто стукає, обов’язково відчинять. Так дослова – скоріш можна домовитися з англомовними, аніж з північним сусідом слов’янином. Керуй на Захід, Україно, бо там хоч після багаторазового звернення, почують і зроблять так як проситься. Ще раз дякую усім за досягнення.

Comments are closed.