Спільна дія дає ефект! Українці зможуть читати сайт Discovery рідною мовою.

Після багатьох прохань з боку відвідувачів адміністратори сторінки Discovery Channel Ukraine у мережі Facebook повідомили, що “зовсім скоро стане доступною українська версія сайту discoverychannel.ua”.

Але сторінка Discovery Channel Ukraine у Фейсбуці лишається російською мовою. Тому небайдужі українці просять усіх висловити адміністрації сторінки свою подяку за українізацію сайту та написати прохання вести її українською мовою.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

1 Comment on "Спільна дія дає ефект! Українці зможуть читати сайт Discovery рідною мовою."

  1. Тому, хто стукає таки відчиняють | 16-04-2012 16:30 at 16:30 |

    ХРИСТОС ВОСКРЕС! Сердечно дякую , бо це надзвичайно гарне повідомлення, що сайт Discovery українці зможуть читати рідною Українською мовою. Велика подяка усім, хто “достукався” до адміністрації сайту Discovery, Це й найкраще підтвердженя, що тому, хто стукає, обов’язково відчинять. Так дослова – скоріш можна домовитися з англомовними, аніж з північним сусідом слов’янином. Керуй на Захід, Україно, бо там хоч після багаторазового звернення, почують і зроблять так як проситься. Ще раз дякую усім за досягнення.

Comments are closed.