Спільна заява про вихід з лав ВО «Свобода» – Дніпропетровщина

Ми, члени Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Дніпропетровській області, публічно заявляємо про вихід з цього партійного проекту у зв’язку з тим, що задекларовані його керівниками принципи та ідеї суперечать їх діям.

Ми відповідально заявляємо, що Дніпропетровська обласна організація ВО «Свобода» перетворилася на «орден закритого типу», який не має на меті розбудови партійних структур, збільшення патріотично налаштованого членства, ведення активної роз’яснювальної роботи серед населення і проведення соціально спрямованих акцій протесту проти дій чинної влади.

Найбільш активне членство у Дніпропетровській обласній організації нейтралізоване рішеннями Політради, Статутом і Дисциплінарним Статутом ВО «Свобода» та підпорядковане призначеним центральними керівними органами партії обласним «керівникам», які за два останніх роки загальмували і зруйнували роботу та розвиток партійних структур на Січеславщині.

На заяви та скарги рядового членства, щодо повної бездіяльності керівництва обласної організації, систематичного порушення ним партійних статутних засад і положень, явних ознак політичної корупції, центральні керівні органи партії реагують неадекватно, прикриваючи та підтримуючи обласне керівництво.

На підставі викладеного вище, ми відповідально заявляємо, що напередодні чергових парламентських виборів не маємо наміру брати участь у цьому фарсі і бути причетними до проведення чергових майбутніх «тушок» до парламенту. Ми приймаємо рішення припинити членство у ВО «Свобода», враховуючи, що іншої можливості впливати на ситуацію наразі не існує.

Заяву підписали:

1. МИКОЛА ОСІПЧУК (ПАВЛОГРАД – ГОЛОВА)

2. СЕРГІЙ ФІЛІПЕНКО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

3. ОЛЕКСАНДР БЕРДО (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н – ГОЛОВА)

4. АНАТОЛІЙ КОВАЛЬ (НОВОМОСКОВСЬКИЙ Р-Н – ГОЛОВА)

5. КОСТЯНТИН ЗУБАРЄВ (НІКОПОЛЬ, ЧЛЕН ПАРТІЇ З 1996 РОКУ)

6. СЕРГІЙ КУБРЯК (ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

7. СЕРГІЙ ХЛУС (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н)

8. ОЛЕКСАНДР ХЛУС (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н)

9. МИКОЛА САДОВИЙ (НОВОМОСКОВСЬК)

10. ВІКТОР КУГАЄНКО (НІКОПОЛЬ)

11. МИКОЛА ГРИЩЕНКО (НІКОПОЛЬ)

12. РОМАН СТАРІШКО (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н)

13. МИКОЛА ЗАРЕМБА (ПАВЛОГРАД)

14. ЛЮБОВ ДОРОШЕНКО (ПАВЛОГРАД)

15. ВЛАДИСЛАВ САМАРСЬКИЙ (ПАВЛОГРАД)

16. ЛЮБОВ ДОРОШЕНКО (ПАВЛОГРАД)

17. СВІТЛАНА СТУПАК (ПАВЛОГРАД)

Джерело: Leleka News

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки