Українського дубляжу більше не буде? За допомоги податкової.

Сьогодні зранку податкова міліція провела обшук в офісі найбільшого в Україні кінодистрибутора і кінопрокатника, компанії B&H – нібито за несплату податків у сумі 18 млн. гривень.

Після обшуку на студії “Ле Доен” (дочірнє підприємство B&H) вилучили всі комп’ютери і всю звукозаписуючу апаратуру (з яким формулюванням – поки невідомо). Дубляж став повністю неможливий технічно. Студія “Ле Доен” здійснювала 60% усього дубляжу в Україні і була однією з кількох студій в Європі, сертифікованих для запису в системі Долбі. Тепер це в минулому.

Вороги українського дубляжу завдали потужного удару. У кінотеатрах знову будуть показувати фільми, дубльовані в Росії.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

37 Comments on "Українського дубляжу більше не буде? За допомоги податкової."

 1. Александр | 06-04-2012 01:13 at 01:13 |

  Ребята! А какие два языка главные в мире? Английский и Русский. То что теперь нет укр.дубляжа, это конечно плохо. Мне Некоторые фильмы больше нравились на украинском. Но мы живем в стране постсоветского прошлого… Здесь основной русский язык. И власть тут ни при чем! Вы всё на власть гоните. Какая бы Она не Была. Начните для начала с себя! Учите Русский;)

  • В якій розумній книзі така обізнана людина як ви, прочитала думку про головні мови? Взагалі, Олександр, я нецензурну лексику не вживаю, але особисто тобі: “Йди на Х…й Олександр.”

  • Зав’язуй з наркотою і кури краще Вікіпедію: http://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_languages_by_number_of_native_speakers

  • Вивчай китайську.
   рюсській.
   Я живу в країні зі славним минулим. Із вірою в майбутнє.
   Розбий собі голову. Вона тобі не потрібна.

   • Петро | 06-04-2012 22:44 at 22:44 |

    В Украине много кто живет. Китайский тоже весьма рапространен, так что учи его, евгейский. У вас в галичине оно актуально, как никак чистопородные юды.

  • Я конечно дико извиняюсь, но когда русский успел стать главным в мире? Английский, китайский, испанский да? Но русский тут откуда? Кроме России русский никому не нужен.

  • “главные языки в мире”. бггг
   глупое мнение обывателя, тупо кушающего попкорн перед экраном. украинский перевод значительно лучше и интереснее русского. к тому же он развивает у людей, живущей в независимой стране, чувство гордости и патриотизма, как минимум даёт ему возможность знать язык своей родины. а людині, яка живе в незалежній країні, та покірно погоджується з долбанутими діями бандитської влади супроти національним інтересам країни, залишається лише жувати попкорн далі

   • Петро | 06-04-2012 22:48 at 22:48 |

    Пиши по украински. или тебе стыдно? Вы превратили украинский язык и всю страну в позорище своим сраным майданом и дебильным национализмом. Опустили ниже плинтуса. Панамареву бабло нужно? Пусть хоть на японском переводят – это рынок, есть спро есть и предложение. Если люди хотят смотреть по русски то пусть смотрят. Хочешь смотреть с титрами пономарева – покупай у него, а не заставляй меня. Это ващ плешивый ющ почему то заставлял.

    • Марія | 21-04-2012 14:50 at 14:50 |

     До речі! Щодо японської мови! Я десь 2 роки тому почала вивчати японську мову. Спочатку я вчилася сама вдома. Потім ми знайшли вчительку з японської, єдину, яка була у Запоріжжі, аж поки вона не поїхала вчитися закордон. Ніхто з вас не знає японську мову?

  • Ірина | 06-04-2012 11:21 at 11:21 |

   Ви – нахаба, Алєксандр! Хоча маєте рацію в тому, що починати українцям (маю на увазі всіх громадян України)треба з себе, а саме – вивчити українську й користуватися нею якомога більше за межами власної кухні! Якщо ми мовчки проковтнемо й цей ляпас, гріш ціна такому народу, такій державі й такій країні:(.

   • Петро | 06-04-2012 22:50 at 22:50 |

    Не с того начинаете. Сначала докажите что его надо учить, а не заставляйте. А доказать то слабо, потому что тупые наглые западенцы и воруете. Ни культуры ни науки, а только дуля в кармане и нож на своего соседа точите. Сами себя готовые продать и предать, в московию ездите полы мыть и плитку класть, а потом ругаете. Сегодня актуально учить английский.

  • агафірс | 06-04-2012 11:37 at 11:37 |

   Олександре, я розумію що ви любите російську мову, але не треба перебільшувати стосовно її значення в світі, тим більш в такому жирнотролячому стилі. Про те що російська входить до двійки основних світових у світі за межами Росії не здогадуються )).
   так що вчить ви українську і розводьте дурно срач.

  • Наскільки ж тупі ті кацапи.
   Китайська ну і англійська.

  • Александр, а якого милого я маю вчити російську. Так сяк на ній писати я можу, читати російською вмію, говорити через пень колоду теж. Але ж мислю я українською, живу в Україні, батьки мої були українцями і я хочу щоб діти мої були українськими. Я хочу дивитися кіно українською. Якісною українською, а не тою, яка виходить коли прогнати рос саби через гугл транслей.
   Ле Доен роблять якісний продукт, який приємно слухати. І я не вірю, що вони могли несплатити податків на таку туйову хучу гривень…
   Це явне рейдерство і ймовірно в ньому є певний політичний підтекст…

  • Пане Олександр, ви ідіот і троль. Ну хіба можна мати настільки обмежене світобачення?
   А ваша пропозиція перевчити країну спілкуватися якоюсь “лівою” мовою взагалі абсурдна. Підіть он краще запропонуйте москалям розмовляти виключно китайською якоюсь мовою — та вас у кращому випадку засміють!

 2. Русифікація продовжується. Якщо ми українці й далі будемо мовчати, українська мова завтра буде там де нині білоруська. Тобто загнана в кут. Далі так не може бути… Ми українці господарі на своїй землі, чи бидло?

 3. Володимир | 06-04-2012 07:03 at 07:03 |

  Олександре, якщо ти такий русский то збирай речі і шуруй до Москви. Там побачиш як ти русскоязичний комусь потрібен. Нехай про тебе там піклується Путін.

  А я хочу щоб мої діти дивились мультфільми УКРАЇНСЬКОЮ мовою! Тепер їх позбавили такої можливості!!!! А позбавили такі як ТИ. Люди які живучи уже 20 років в Україні ніяк не можуть вивчити українську мову. Бо занадто тупі!!!!

 4. З чого ти взяв що російська? Чому не арабська, китайська, іспанська? А щодо влади, якщо я знаю російську і буду її постійно вживати, то що, вона красти менше буде?

 5. Александр, ти поставив російську на одне місце з англійською?! Посміявся :) У нас державна мова українська, то будьте ласкаві.

  А щодо даної теми, то це звичайна провокація.

 6. Give us an example, start with yourself first, write it all in English. Since now on I’ll be talking English or French to such hypocritical sons of a bitch like you.

 7. Александр
  06-04-2012 01:13 at 01:13
  Ты либо идиот либо тролль, русский язык даже в пятерку самых значимых не входит…
  На первом в мире китайский на втором английский, далее испнаский, португальский и т.д…
  Вообще ситуация ненормальная, если вы считаете ЭТО ЗА НОРМАЛЬНО, то как бы вы отнеслись если бы в России все фильмы шли на английском, без перевода ?

 8. Вадим | 06-04-2012 10:09 at 10:09 |

  Російська за статистикою лише на 8 місці. Українську треба боронити і цим має опікуватися держава. Вчи українську, може виживеш завдяки цьому.

 9. Александр, кг/ам

 10. Який дибіл чи ідіот написав це повідомлення? Я була присутня в офісі під час проведення обшуку податковою міліцією. І можу заявити що все написане брехня (чорна брехня). Податківці ніякої звукозаписуючої апаратури не вилучали. Студія була закрита лише начас проведення слідчих дій, так вимагає Кримінально Процесуальний Кодекс (наші юристи підтвердили). Студія до вечора вже працювала. А з приводу Батруха я Вам скажу що цей Польський – Еврей дійсно обкрадає наш народ мільйонами гривень під виглядом благодійності. Тому податківці вилучили лише два компютери в бугалтерії. Хочете знаити як там було? Питайте.

 11. Что такое русский язык???
  Все фильмы на нынешнем российском языке – полный отстой, а нынешние российские фильмы – дважды отстой.
  Самое время объявить мораторий на просмотр фильмов в кинотеатрах до того момента, пока не вернут украинский дубляж

 12. Василь | 06-04-2012 10:42 at 10:42 |

  Александр
  Чому я маю вчити російську мову, а ти українську ні? Хто ти тут в Україні, щоб вказувати комусь яку він мову має вчити?
  Я українець. Живу в Україні. Українська державна мова. Я маю право отримувати інформацію українською мовою і хочу такою її отримувати. Минуле тут ні до чого і більше того – воно мене не цікавить. Цікавить що є зараз. А зараз є те, що бізнесмени будуть економити на українському дубляжі і підозрюю не без допомоги влади!

 13. Патріот | 06-04-2012 10:54 at 10:54 |

  Нехай в Росії вчать російську. А в Україні одна державна мова – українська. Тому пропоную вам її вивчити, або можете виїхати в Росію, це вже вам вирішувати.

 14. золотозубый гопник | 06-04-2012 11:02 at 11:02 |

  А если я его знаю,но хочу смотреть на украинском, ибо он значительно более сочный? Более того, русский на 8 месте после китайского(1 млрд 213 млн человек),испанского(329 млн.) ,английского (328 млн) ,арабского(212) , хинди (182) , бенгали (181) и португальского (178).Да и то, приписав себе страны СССР.Проблема в том,что Вы не пользуетесь другими языками и делаете выводы по зомбоящику,который Вас учит не думать,а слушать,что говорят Вам по русски.Так что учите бенгали и хинди)))

 15. Олександр | 06-04-2012 11:41 at 11:41 |

  Пане Олександре, ви радите мені, корінному українцю, батьки і діди якого скоконвіку говорили своєю мовою і жили на своїй землі вчити російську того що ваші предки винищили моїх і принесли разом із собою культурну експансію через яку мені зараз доводиться жити серед позбавлених пам’яті, культури і ідентичності совєцьких зомбі?
  Подумавши секунду, скажу вам – Ні, дякую.
  Прекрасно знаючи англійську та російську, я все ж бажаю дивитися фільми із своїми дітьми рідною і такою близькою мені мовою.
  Також, при нагоді вас би не зашкодило депортували звідси, бо вважаю що таким рабам як ви не місце у вільній і гордій країні, поруч є Росія де ви почуватиметесь цілком органічно

 16. Ты, Александр, забыл об испанском, как втором для штатов и еще более великом и могучем КИТАЙСКОМ для россиян! Учи иероглифы, соседушко!

 17. андрей | 06-04-2012 12:16 at 12:16 |

  Английский и русский)))Браво маестро,а на каком основании сделаны такие глубокие выводы?А почему не китайский и испанский?

 18. Махновець | 06-04-2012 12:44 at 12:44 |

  Шось тут не зовсім ясно з тою студією , за посиланням є новини з цього приводу (тобто ще не закрили, але вже збираються)
  http://groups.google.com/group/kino-pereklad/browse_thread/thread/f31ac4b2648964f0

  А москалів-владодуполизів не питали. Подобається “русскій” – то їдь у Рассєю.

 19. Значит я не напрасно налоги плачу! Налоговая с=мне подарок сделала!! А все, кому не нравятся фильмы на русском языке, пусть курят бамбук )))))

 20. Хоть убейтесь, но если вы не выросли в России, то ваш русский это кривое зеркало для реального языка. Называть себя русскоязычным при таких условиях смешно, в первую очередь для россиян, к которым вы культурно себя относите.

  Хочу хороший украинский дубляж, верните.

 21. От суки. Горіти цій владі у пеклі.

 22. Хоть убейтесь, но если вы не выросли в России, то ваш русский это кривое зеркало для реального языка. Называть себя русскоязычным при таких условиях смешно, в первую очередь для россиян, к которым вы культурно себя относите.
  ——————————————————
  Ден, повністтю згідний з тобою. Мій батько виріс у Росію, а я закінчив російську (не російськомовну) школу, і те як говорять російською холуї з України нічого крім огиди не викликає.

 23. Махновець | 06-04-2012 23:43 at 23:43 |

  Бачення ситуації від самого пана Батруха –
  http://glavcom.ua/articles/6728.html

Comments are closed.