В епопеї про ліквідацію НЕК з моралі новий поворот: законопроект відправлено на “узгодження”

Як повідомляв “Майдан”, Секретаріат Кабінету Міністрів України програв суд про визнання протиправною дією відфутболювання звернення до М.Азарова щодо причин гальмування виконання доручення Януковича щодо “вирішення питання про ліквідацію Національної експернтої комісії з питань захисту суспільної моралі”.

Програвши суд, СКМУ не став подавати апеляційну скаргу, а, як випливає з нижченаведеного, добровільно рішення суду виконав. Щоправда, “додатку на 1 арк”, де мала б бути “резолюція Прем’єр-міністра України”, у конверті не знайшлося, але позаяк нам потрібно “їхати” (ліквідувати НЕК), а не “шашечки” (новим позовом дошкулити СКМУ), повіримо. Відповідно, наступний запит про хід “узгодження” невдовзі полетить до Міністерства юстиції. Ми не відчепимося, “моралка” має бути ліквідованою. Смерть совку!

Про те, як у цьому контексті Верхорада нашкодила Януковичу та Азарову, читайте тут

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут