В селі Януковича на три дні офіційно ввели расизм

В селі Нові Петрівці Київської області заборонили прохід на кладовища особам ромської національності.

Відповідне рішення було розглянуте на засіданні виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради, повідомляє сайт ради.

“Головним питанням було порядок проведення поминальних днів, які припадають на 22, 23 та 24 квітня 2012 р. На засіданні було вирішено, як і в минулому році, заборонити прохід на кладовища особам ромської національності (циганам)”, – йдеться в повідомленні.

“Забезпечуватиме виконання даного рішення спецпідрозділ “Беркут”, працівники якого патрулюватимуть кладовища в поминальні дні з 10.00 до 18.00., що забезпечить правопорядок та дасть змогу новопетрівчанам спокійно пом’янути своїх померлих рідних та близьких”, – додали в раді.

Як відомо, на території Новопетрівської сільради знаходиться резиденція президента Віктора Януковича “Межигір’я”.

Сільський глава Нових Петрівців Радіон Старенький вважається лояльним до президента Януковича.

В 2011 році він через суд заборонив журналістський пікет “Межигір’я”, захищаючи право Януковича на відпочинок.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2012/04/20/6963136/

About Nataliya Zubar 2352 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

3 Comments

  1. Содной стороны и не по-человечески,но с другой:посмотрите как эти представители ромской национальности себя ведут!в том числе и на кладбищах.Пусть хоть над нашими предками эти нагодяи не издеваются!Этих представителей уже гонят отовсюду:Ирландия и Франция,Чехия и Германия..А мы привечаем разный сброд.В том числе и т.н. ромов.На самом деле бездельников и воров.Доколе?!

  2. Очевидно журналістам більше нема про що писати, ось і “висосали новину з пальця”. Як на мене циганам треба заборонити прохід на всі кладовища, і це не тому що я расист, а тому що це вони просто дикуни. Люди ходять на кладовище не для того щоб підкормлювати циган цукерками і всякими смаколиками, які ті потім успішно здають в магазин (доречі все що не підійшло благополучно викидається неподалік від того ж кладовища), а для того щоб спокійно помянути своїх близьких. А в результаті не до поминок, зіпсовані нерви і втрачене майно. Хай вони замість того щоб людей обкрадати та жебракування краще йдуть працювати.

  3. Самому противно жена аж бесится но в эти дни я отношусь к ним как к Птичкам Божьим Пусть хоть раз в году нормально пожрут!

Comments are closed.