Вчителів зганяли на мітинг проти Тимошенко?

Мітинг противників екс-прем’єра Юлії Тимошенко під судом в Харкові був представлений співробітниками комунальних підприємств і бюджетниками.

Про це повідомляє “Главное” з посиланням на викладачів Харківських шкіл.

Як повідомили, безпосередні учасники акції “їх зганяли до Апеляційному суду, де слухається справа, особисто директора шкіл, за неучасть погрожували звільненням”.

Вранці під стіни суду також були зігнані пенсіонери, які працюють в школах.

“Якщо раптом чого – скажеш за покликом пенсіонерського серця. Так нас інструктувало начальство”, – розповів один з “активістів”.

“Коли вранці стало ясно, що людей проти Тимошенко під судом набагато менше, ніж за неї, то директорам поставили завдання терміново знімати вчителів з уроків і на таксі швидко відправляти до суду, що й було зроблено”, – пише видання.

В результаті в багатьох школах Ленінського та Жовтневого районів у дітей скасовували уроки через відсутність потрібних вчителів-предметників, яких погнали під суд.

Така ж ситуація, за інформацією видання, була і в інших районах міста.

За інформацією “Главное”, в п’ятницю “регіоналами” поставлена ​​задача забезпечити значну перевагу “антитимошенківців” над “білосердечними”.

Як відомо, 20 квітня Київський райсуд Харкова продовжить слухання по другій справі Тимошенко.

Українська Правда

ПС. І лікарів також.

1 Comment

  1. Це ще коли я не знав, хто такі вчителі і лікарі, думаючи, що перші сіють розумне, добре, вічне, а другі свято виконують клятву Гіпократа, то може і здивувався б. Незабаром, влада, на антимітинги буде приганяти продажних журналістів, редакторів, режисерів, видавців і держслужбовців.

Comments are closed.