Всеукраїнське прибирання! “Зроби Україну Чистою! 2012”

У суботу, 28 квітня 2012 року, об 11:00 десятки тисяч людей вийдуть у засмічені сквери і парки українських міст, аби разом прибрати їх від сміття. Приєднуйтеся!

 Якщо ви прагнете стати просто учасником прибирання, ви можете зареєструватись одразу за цим посиланням: http://letsdoit.org.ua/clean/form/.

 Бажаєте приєднатись і прийняти участь більш активно? Дивіться тут: http://www.facebook.com/LetsDoItUkraine/app_153284594738391

 Про ініціативу:

Неполітична та некомерційна ініціатива «Let’s Do It, Ukraine!», яка організує та проводить національний проект «Зробимо Україну Чистою! 2012», звертається до всіх, хто має свідоме ставлення до рідної землі, розуміє власну відповідальність за стан довкілля і бажає змінити ситуацію накраще. Гірко бачити, як красива і багата Україна поступово перетворюється у великий сірий смітник! Тож настав час зробити велике прибирання в країні!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут