Захисники Києва кличуть у суботу на Михайлівську площу

Кияни, які повстали проти руйнування Рінатом Ахметовим Андріївського узвозу, збираються у суботу, 21 квітня, о 12:00 на нову зустріч на Михайлівський площі.

«Наш перший мітинг, коли ми з будівельним сміттям прийшли під офіс Ріната Ахмєтова, змусив його вибачитися за руйнування будинків. Він, а за ним київська влада пообіцяли все виправити. Ми збираємося вирішити, як не дати їм збрехати і зупинити руїну не лише на Андріївському, але й в інших “гарячих точках” Києва. Приходьте», — каже член команди організаторів мітингу Оксана Романюк.

На мітинг з власною волі прийдуть і заспівають для киян Фагот, Мурік, Фома, Даха Браха та інші улюблені виконавці. На мітингу виступлять києвознавці, громадські активісти, видатні кияни. Серед промовців не буде жодного політика. Ведучі зустрічі — Наталка Соколенко та Анатолій Вексклярський.

Контактні особи:

– по організації: Єгор Соболєв, 050 351 81 41

– по медіа: Олена Франківська, 097 791 07 52

– по чистоті: Ганна Гопко, 067 672 11 20

http://www.facebook.com/events/130367507093437/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут