Законопроект про мирні зібрання (№ 2450) цього тижня не розглядатиметься у Верховній Раді

Попередньо запланований до розгляду у Верховній Раді на 12 квітня 2012 року законопроект “Про порядок організації і проведення мирних заходів ” № 2450 ні завтра, ні післязавтра у сесійній залі не виноситимуть на голосування. Про це сказав голова комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Олег Зарубінський, оскільки так було вирішено на погоджувальній раді депутатських фракцій, і зараз законопроект попередньо стоїть у розкладі засідань Верховної Ради на пленарний тиждень 24-27 квітня, але чи точно виносити його на порядок денний, депутати ще мають вирішити.

Позицію О. Зарубінського підтримав і голова Верховної Ради В. Литвин, зазначивши, що законопроект ще потрібно доопрацювати.

Нагадаємо, що під час розгляду питання “виносити чи виносити законопроект № 2450 на голосування 12 квітня” під будівлею, де проходила погоджувальна рада, відбувався протест Громадянського руху “Відсіч” з вимогою не ставити 2450 на голосування.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки