Державна виконавча служба і справді не знає, чим вона займається і це її не цікавить

Як ми раніше вже казали, в рамках нашого дослідження стану дотримання конституційних прав “Майдан-Моніторинг” ми спитали у Державної виконавчої служби таке:

“1. Кількість випадків відкриття виконавчого провадження та вжиття заходів примусового виконання рішень судів про обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання.

2.  Кількість випадків залучення державними виконавцями працівників органів внутрішніх справ для проведення виконавчих дій за рішеннями судів про обмеження реалізації права на мирні зібрання.

3. Кількість випадків залучення державними виконавцями працівників Міністерства надзвичайних ситуацій для проведення виконавчих дій за рішеннями судів про обмеження реалізації права на мирні зібрання.

Інформацію прошу надати за даними 2010 та 2011 років (окремо)”.

На такі, здавалося б, прості запитання ми отримали просто розкішну відповідь Державної виконавчої служби про те, що вона “не є розпорядником запитаної інформації”. Не повіривши своїм очам ми,  щойно подолавши пароксизми сміху, написали і надіслали повторного запита. З відповіді, котра до вашої уваги нижче, слідує лише одне – першого разу очі нас не підвели, це справді так – орган державної влади не знає, що він робить і тим не цікавиться (адже якби це було не так, вказаний у документі  наказ №66/2 можна було б і підкорегувати).

Одне радує: якщо колись якомусь іноземному шпигуну нащось знадобиться інформація про взаємодію вітчизняних держвиконавців з іншими органами влади при виконанні рішень судів у справах про обмеження права на мирні зібрання – дулю з маком йому, гаду такому! Адже “Не виявляється можливим”.

Олександр Северин

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Державна виконавча служба і справді не знає, чим вона займається і це її не цікавить"

 1. Дмитрий | 23-02-2013 12:32 at 12:32 |

  “слідує лише одне – першого разу очі нас не підвели, це справді так – орган державної влади не знає, що він робить і тим не цікавиться (адже якби це було не так, вказаний у документі наказ №66/2 можна було б і підкорегувати).”
  Если внимательно прочитать ответ ГИС то в выше приведенном выводе совсем не видно логической цепочки!
  При чем, “не знают что они делают”?
  В ГИСе нет своего статистического отдела, чтобы отвечать на подобные вопросы!
  Давайте заваливать ГИС вопросами сколько срубленных деревьев ушло на бумагу при открытии ГИСом исполнительных производств!

Comments are closed.