Два дні нечуваної турботи про підприємців,– це тільки початок?

23.05.2012 р.

Державна податкова служба України продовжила мораторій на фактичні перевірки малого бізнесу до кінця року. 

Олександр Клименко
Клименко зустрівся з підприємцями «Барабашово»

Як повідомили УНІАН у прес-службі відомства, про це сьогодні під час зустрічі з підприємцями харківського торгового центру «Барабашово» повідомив голова ДПСУ Олександр Клименко.

«Фактичні перевірки малого бізнесу не проводитимуться до кінця 2012 року. Бізнес має працювати на прибуток. І в зростанні цього прибутку податкова служба дуже зацікавлена… Нам немає ніякого сенсу втручатися зайвий раз у роботу бізнесу», – зазначив він.

О.Клименко запевнив підприємців, що кількість планових перевірок теж скорочуватиметься. Вже в першому кварталі цього року було проведено вдвічі менше перевірок суб`єктів малого бізнесу, ніж у минулому – 1838 проти 3352 перевірок.

http://www.unian.ua/news/505166-podatkova-prodovjila-moratoriy-na-perevirki-malogo-biznesu.html

24.05.2012 р.

Міністерство внутрішніх справ України – на захисті прав підприємців


Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко дав вказівку підрозділам МВС обмежити кількість перевірок суб’єктів господарської діяльності й спрямувати свої зусилля на протидію зловживанням у бюджетній сфері.

З метою захисту прав бізнесменів МВС взаємодіє із Координаційною радою з питань розвитку малого та середнього підприємництва, яка оперативно інформує міністерство про факти безпідставного втручання в господарську діяльність підприємців.

Відповідно до доручень Глави Держави та Уряду міністерство направило на місця вказівку щодо обмежень перевірок суб’єктів підприємництва. Сьогодні вони здійснюються виключно за зверненнями та заявами громадян, матеріалами кримінальних та оперативно-розшукових справ, інформацією про зловживання у бюджетній сфері.

Віталій Захарченко вимагає від своїх підлеглих вжити дієвих заходів щодо захисту інтересів суб’єктів господарювання. Якщо від них надходитимуть повідомлення про спроби незаконних перевірок, які намагаються здійснити інші контролюючі органи, підрозділи внутрішніх справ будуть терміново виїжджати за викликом й документувати такі факти.

УЗГ МВС України

З пошти “Майдану”

Майдан-ІНФОРМ: Чи чекати нам у наступні дні ще й проявів подібної турботи від “санітарів” та “пожежників”? Чи турботи міліціянтів з податківцями цілком вистачить?

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Два дні нечуваної турботи про підприємців,– це тільки початок?"

 1. Президент Віктор Янукович зажадав від керівництва правоохоронних та контролюючих органів негайного припинення неправомірного тиску на бізнес.

  Про це заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Клюєв, коментуючи останні доручення президента, повідомляє прес-служба Клюєва.

  За його словами, керівництво країни прекрасно розуміє, що значні результати дасть реформа всієї правоохоронної системи, але вже сьогодні необхідно жорстко присікати тиск на бізнес, який часто зводить нанівець численні зусилля уряду та парламенту з дерегуляції економіки і спрощення умов ведення бізнесу.

  Секретар РНБО зазначив, що керівники правоохоронних органів отримали завдання виїхати в регіони і на місцях ретельно вивчити факти неправомірної діяльності співробітників контролюючих структур, виявити і припинити порушення закону, а порушників жорстко покарати.

  Повинна бути серйозно посилена виконавська дисципліна, сказав Клюєв.
  Він повідомив, що президент звернув увагу генпрокурора на важливість уважного аналізу скарг і звернень з боку представників малого і середнього бізнесу, а також на необхідність проведення разом з представниками обласних держадміністрацій регіональних нарад з цього питання.

  “Йдеться не просто про показові “чистки” у лавах правоохоронців. Президент України говорить про важливість щоденного контролю та особистої участі в цьому процесі керівників силових структур”, – пояснив він.

  http://www.pravda.com.ua/news/2012/05/26/6965365/

 2. Показові “чистки” + щоденний контроль = принаймні, дворазовому збільшенню оплати послуг з “кришування” та суми “відкупного”.

Comments are closed.