Експерти спіймали Колесніченка на брехні

Колектив авторів експертного висновку КНУ ім. Шевченка щодо законопроекту “Про засади мовної політики” звинуватили Вадима Колесніченка у перекручуванні фактів і цитат їхнього висновку.

Вадим Колесніченко

Експертів здивувала заява Колесніченка

Про це Українській правді повідомив колектив авторів  висновку.

За їх словами, група учених КНУ ім. Шевченка підготувала експертний висновок, вказавши на всі негативи пропонованого законопроекту.

“Тому більш ніж дивує поява 18 травня ц. р. в інтернеті інформації з“промовистим” заголовком: У Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченка підтримали необхідність прийняття законопроекту “Про засади державної мовної політики”, що є відвертим перекрученням фактів і цитат експертного висновку”, – повідомили експерти.

Окрім того, автори передали виданню текст висновку, в якому зазначається, що даний законопроект “містить низку нечітких формулювань і суперечностей, а тому вимагає доопрацювання”.

Крім того, експерти наголосили на тому, що “питання державного статусу української мови має стратегічну вагу в контексті цілісності держави, її сили і здатності до відтворення загальноєвропейських і світових пріоритетів в усіх сферах життя”.

“Впадає в око невідповідність деяких положень законопроекту заявленому в п. 2 ст. 5-ї принципу “забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на всій території держави”, – йдеться у висновку.

Таким чином, усупереч задекларованому принципу держава фактично усувається від забезпечення функціонування української мови в телерадіопросторі (п. 3 ст. 24) та друкованих засобах масової інформації (п. 6 ст. 24).

Отже, державних гарантій розвитку української мови у цих сферах фактично немає, свідченням чого є, по суті, стан з українськомовною загальнодержавною періодикою.

Крім того, експерти зазначили, що ознайомлення з текстом проекту Закону дає підстави стверджувати, що “до створення його концепції та самого викладу не залучалися вітчизняні фахівці-філологи, зокрема соціолінгвісти та соціологи мови, оскільки, крім концептуальних ненаукових тверджень, текст також містить логічні, стилістичні та пунктуаційні помилки”.

http://www.unian.ua/news/504888-eksperti-spiymali-kolesnichenka-na-brehni.html

6 Comments

 1. Експерти спіймали Колесніченка на брехні
  краще б вони його за яйця впіймали, та яйцями по тупому предмету…

  • Партия Рецидивистов других не держит(там все наперсточнмки и рецидивисти)

 2. Пика відвертого дауна і (за сталінською термінологією) “ЛЮТОГО ВОРОГА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ”!!

 3. Русскмй язык должен быть единственным государственным языком!Почему когда плюют на меня, это демократия и любовь к Украине, а когда я плюю на кого-то (в данном случае на тех кто против меня), это шовинизм и не любовь к Украине? Так вот, я плюю на всех кто не уважает мой русский язык, я украинец больше чем евреи Яценюк и Тягнибок и потому считаю, что украинская “мова” не может ровняться с русским языком и должна быть “рыгональной”

  • Ну ты и гн..и..да кацапетовская. Такие у.р.оды как ты разжмигают межнациональную рознь и ведут к разделу Украины. Тебе не место среди граждан Украины. Вали туда, где твой “великий и могучий” является госсударственным по конституции. Ч.М.М.О.Ш.Н.И.К (Пост на русскам, так как такой даун как ты двух слов українською не прочитает)

  • Століттями наші предки вмирали за Українську мову!!! Тут якесь переселене хр.н зна і звідки бидло буде росказувати про права Української мови????Ви не маєте права тут жити!!!!А своїм кацапським діалектом Української розмовляйте в своїх наркоманських притонах!!!!

Comments are closed.