Флешмоб толерантності

Вчора херсонці і херсонки в центрі міста влаштували фото-флешмоб.

Він полягав у тому, аби у зазначений час прийти у визначене місце (центральна площа, точнісінько там, де нещодавно проходила акція “проти гомосексуалізму, гендерної політики та ювенальної юстиції“) і сфотографуватися із заздалегідь виготовленою ініціаторами табличкою “Я проти гомофобії та расизму”.

До початку дійства на площі були помічені опоненти флешмобників, які натхненно робили те, що вимагають заборонити (а саме – пропагували гомосексуалізм шляхом розгортання відповідного плакату):

Згодом плакати згорнули, дорослі пішли, а хлопці залишилися стояти купкою. Мабуть, для того, аби сповна насолодитися уявною содомією.

В результаті флешмобу народилася ціла купа симпатичних фото. Отаких:

Більше фото у ФБ групі За многообразие и толерантность

Під час флешмобу трапилося несподіване – акцію підтримали на Небесах :)

Фото: Liudmila Yamschikova, Игорь Трубаев, Kristina Posunkina-Koroleva

Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки