Івшина: Кожен голос за законопроект регіоналів про мови буде голосом поіменної ганьби

Законопроект регіоналів Колісниченка та Ківалова про мови – це зловісна технологія, яка під маркою Європейської хартії воює проти європейських принципів і тому кожен голос в підтримку цього законопроекту буде голосом поіменної ганьби. Про таке в ефірі «5 каналу» заявила головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

«Загалом цей проект – це зловісна технологія, яка під маркою Європейської хартії воює проти європейських принципів. Ми абсолютно точно бачимо, що авторів проекту не цікавить мова греків, болгар, гагаузів… Ми маємо справу з абсолютно лицемірною технологією. Тому в мене є теж побажання до всіх хто в парламенті має відчуття власної гідності запам’ятати, що кожен голос за цей законопроект буде голосом ганьби, поіменної ганьби всіх тих, хто виступить з пониженням статусу української мови», – заявила Івшина.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки