Колесніченко постійно бреше про свій законопроект

В пояснювальній записці до проекту Закону “Про засади державної мовної політики” його автори – Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов – стверджують, що введення в дію законопроекту не потребує додаткових бюджетних коштів. Однак висновок Міністерства фінансів говорить протилежне: “Запровадження зазначеного законопроекту призведе до зменшення доходної та збільшення видаткової частини бюджету”.
Реалізація законопроекту, за висновками Мінфіну, вплине на видаткову частину державного бюджету, оскільки запровадження цього акта потребуватиме додаткових видатків з державного та місцевих бюджетів, зокрема, на публікацію поряд з державною також і регіональними мовами актів місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування, виготовлення печаток, штампів, штемпелів, офіційних бланків, табличок цих органів… Загалом у висновку Мінфіну перераховується величезний перелік додаткових бюджетних витрат та чітко зазначається, що прийняття такого закону є недоцільним.
Також чимало негативного бачать у законопроекті “Ка-Ка” Міністерство юстиції, Національна академія наук України, Академія наук вищої школи України.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут