Погуляв на весіллі,– заплати штраф, або відпрацюй!

Депутат Госдумы от провластной Единой России Александр Сидякин считает, что свадьба может стать митингом.

Об этом он сказал в интервью “Газете.Ru“, комментируя поправки к закону о митингах.

Так депутаты собираются ввести в Кодекс об административных правонарушениях Организацию массового одновременного пребывания граждан в общественных местах, повлекшего нарушение общественного порядка.

“У нас никаким образом законодательство сейчас подобного рода форматы не регулирует и поэтому государство должно отреагировать каким-то образом на подобные действия”, – сказал он.

“Собрание гаражного кооператива или свадьба под определение подобного рода не попадает. Хотя свадьба попадет, если ее превратят в политический перформанс, в результате которого произойдет нарушение общественного порядка”, — объяснил депутат.

За участие в подобных акциях или за призывы к ним единороссы предлагают штрафовать граждан на 20 тысяч рублей или обязывать их отработать 50 часов.

Причем в случаях, если в результате “народных гуляний” или работы протестного лагеря пострадает человек, сумма штрафа возрастет до 300 тысяч рублей, а время общественных работ — до 200 часов.

http://donetskie.com/novosti/2012/05/30/kreml-tak-boitsya-mitingov-chto-gotov-zapretit-svadby-i-sobraniya-garazhnyh-kooperativov

* * *

В нашій публікації “Скільки ж все таки в Україні відбувається мирних зібрань? А «акцій протесту»?” ми звертали увагу читачів на те, що “Зрештою з МВС прислали нам відповідь про те, що вони не знають, що таке мирні зібрання, бо цей термін нібито не визначений законом (хоча благополучно міститься у ст.39 Конституції України – себто Основного закону прямої дії та найвищої юридичної сили – це «збори, мітинги, походи і демонстрації»), а в свої 160 тисяч включають масові заходи будь якого характеру, в тому числі культурні, релігійні, спортивні, святкування пам’ятних дат, професійних свят (дивіться відповідь МВС в кінці).”.

Отже, і українці не ґарановані від того, що завтра “парляментські піаністи” не прокнопкодавлять якісь зміни та доповнення, або ж і новий закон, який прирівняє весілля до мітингу, який порушує громадський спокій.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут