Проти генерального директора УНІАН Вадима Осадчого медіа-профспілка вимагає порушити кримінальну справу

osadchiyНезалежна медіа-профспілка вимагає від прокуратури міста Києва порушити кримінальну справу проти посадових осіб ТОВ «IT Стандарт» та медіа-групи «1+1» за систематичну невиплату заробітної плати, порушення трудових прав працівників підприємства та навмисне доведення ТОВ «IT Стандарт» до банкрутства.

Після того, як це товариство минулого року опинилось під контролем медіа-групи «1+1», працівникам перестали платити зарплату – з березня 2011 року. Літом минулого року за розпорядженням Вадима Осадчого, керівника Інтернет-проектів групи, майно товариства було передано представникам «1+1», а працівників «IT Стандарту» пообіцяли працевлаштувати в структури «1+1».

Після того, як усі активи були виведені з компанії, працівників кинули напризволяще, не погасивши борги та навіть не звільнивши з роботи. НМПУ припускає, що ТОВ «IT Стандарт» з відома власників підприємства та безпосередньо Вадима Осадчого було навмисно доведене до банкрутства з тією метою, щоб не гасити заборгованість по зарплаті, не платити компенсації при звільнені та ухилитись від податкових зобов’язань та сплати пенсійного страхування – разом майже на 1 млн гривень.

Спроби вирішити ситуацію за участі Національної служби примирення та посередництва завершились нічим, бо представники «1+1» та пан Осадчий ухилились від переговорів, прикриваючись тим, що формально не мають стосунку до ТОВ «IT Стандарт». Проте НМПУ має документальні докази того, що усіма процесами безпосередньо керували посадові особи «1+1» і Вадим Осадчий особисто.

Незалежна медіа-профспілка України вітає дії Київської міської прокуратури, яка порушила кримінальну справу проти Сергія Супруна, директора ТОВ «Фрі Медіа Україна ГМБХ» – колишнього видавця групи друкованих видань «Блік». Але при тому НМПУ вважає, що на цьому не треба зупинятися. Адже ситуація з виданнями «Блік», працівникам якого місяцями не платили зарплату, є досить типовою для українського медіа-ринку, повідомляє прес-служба НМПУ.

http://k-z.com.ua/kievskie-novosti/21556-proti-generalnogo-direktora-uinan-vadima-osadchogo-media-profspilka-vimagae-porushiti-kriminalnu-spravu

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут