Скандал через 9 травня в соцмережах. Засновние ВКонтакте “посмел” висловитися….

Публікація Павла Дурова у твітері, присвячена темі війни та Дня Перемоги, спричинила гучний скандал в інтернеті та призвела до бойкоту ВКонтакті.

Вчора засновник ВКонтакті написав у своєму твітері наступне:

Пост Дурова у твітері на тему Дня Перемоги спричинив скандал

Такий неоднозначний запис одразу зустрів бурхливу реакцію серед користувачів твітера, які розділилися на два табори: одні підтримали Дурова, а більшість, навпаки, піддала його гострій критиці за неповагу до теми війни. До скандалу долучилося чимало відомих людей, наприклад, Микола Валуєв розпорядився закрити всі свої екаунти на ВКонтакті, а медіа-менеджер Юрій Дегтярьов пригрозив Дурову фізичною розправою:

Пост Дурова у твітері на тему Дня Перемоги спричинив скандалПост Дурова у твітері на тему Дня Перемоги спричинив скандал

Після цього в твітері розгорнулися гарячі дискусії з приводу того, що саме люди святкують 9 травня – день Перемоги чи день поневолення комунізмом:

Пост Дурова у твітері на тему Дня Перемоги спричинив скандал

За короткий час хештег #бойкотвконтакте вийшов у російські тренди Твітера – чимало користувачів вкрай негативно поставились до висловлювань Дурова та погрожували видалити свої екаунти з популярної соцмережі.

Пізніше керівник прес-служби ВКонтакті, Владислав Циплухін, роз’яснив ситуацію коротким записом:

Пост Дурова у твітері на тему Дня Перемоги спричинив скандал

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

4 Comments on "Скандал через 9 травня в соцмережах. Засновние ВКонтакте “посмел” висловитися…."

 1. Расмус | 11-05-2012 00:29 at 00:29 |

  Не варто сплутувати війну ідеологій із трагічними долями безпосередніх учасників бойових дій: на передовій з обох сторін гинули прості солдатики, котрі в очі не бачили ані Гітлера, ані Сталіна. Вічна їм пам”ять і наша вдячність!

 2. Мірко | 11-05-2012 07:03 at 07:03 |

  Нарешті населення починає думати. Шість сім років тому не були спроможні оформити лоґічну оцінку. Це вже проґрес. Може через других 20 років матимемо українську націю на місці совкового бидла.
  А фактично і Червона Армія і Вермахт боролися за поширення власної імперії. А що роїлося в голові пересічного вояка не мало жодного впливу ані на події ані на вислід. Правильна оцінка – це що і одні і другі були жертвами імперій які їх завербували. Можна пам’ятати і помолитися за одних і других. Лише не можна їх в Україні прославляти.

 3. ТОВарищ | 12-05-2012 04:56 at 04:56 |

  Хоть не прискорбно констатировать, но по прошествии стольких лет – понятно, что воевали из страха попасть в штрафбат или на Колыму, либо быть расстрелным как предатель. Воевали не за Родину – за своего господина и тирана Сталина. Считаю, что настоящие патриоты своей Родины, после её освобождения от внешних врагов, сравнив уровень жизни в разгромленной Европе и имея на тот момент в руках оружие и боевой опыт,- должны были свергнуть и уничтожить гидру большевизма во главе с усатым тираном. А они просто как скот вернулись в стойло к своему хозяину,- они обыкновенные, безвольные и трусливые рабы… Они не думали как будут жить их дети и внуки, они просто боялись власти и приспосабливались к ней…

Comments are closed.