“Спільне”: ангажовані інтелектуали про нагальні соціальні проблеми

У середу, 16 травня о 12:00, в прес-центрі УКО за адресою вул.Катерининська, 77 (3 поверх), відбудеться прес-конференція з редакторкою інтелектуального видання “Спільне” Анатасією Рябчук.

А о 18:00, в Кав’ярні-книгарні за адресою вул.Катерининська, 77 відбудеться зустріч з редакторкою інтелектуального видання “Спільне”.

Одесити вперше отримають змогу ознайомитись із усіма чотирма випусками журналу: про поліцейську державу, міський простір, комерціалізацію освіти і класові відносини, дізнатися більше про діяльність колективу “Спільного” та обговорити перспективи соціально-критичного аналізу нагальних проблем сучасного українського суспільства. Після презентації, окрім журналу “Спільне”, можна буде придбати також інші дружні видання: “Політичну критику” та “Простори”.

Журнали будуть подаровані представникам бібліотек та журналістам, які прийдуть на прес-конференцію.

Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки