Стартувала всеукраїнська кампанія “Помста за розкол країни” (+ нові фото)

Як і обіцяли громадські активісти, вони розпочали кампанію по зниженню рейтингу тих політичних сил та народних депутатів, які виступають на підтримку розкольницького законопроекту Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”.

Заносячи “листи щастя про мову” до офісів Партії регіонів та Народної партії Литвина, представники кільканадцяти громадських організацій проголосили, що ними вже заплановані агітаційні поїздки до Новоград-Волинського, Антрациту, Севастополя та Одеси, оскільки саме в цих мажоритарних округах мають намір балотуватися голова Верховної Ради Володимир Литвин, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов та автори антидержавного законопроекту Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов. Перша поїздка була запланована до Новоград-Волинського, оскільки потребувала менше коштів та на неї зголошувалось більше людей з Києва через відносно невеличку відстань. Однак через те, що фракція Народної партії прийняла рішення не голосувати за розкольницький законопроект, а також через те, що на акціях під Верховною Радою 24-25 травня та в соціальних мережах було зібрано достатньо людей і коштів, старт кампанії перенесли до міста Антрациту Луганської області.

На користь Антрациту була ще одна причина. Саме в Луганській області, у місті Сіверодонецьку, влада свавільним способом вирішила взяти під варту захисника прав місцевих підприємців Римму Білоцерківську. На допомогу Р. Білоцерківській рушив автопробіг, який стартував зі Львова та проїхав через усю Україну, провівши по дорозі в кількох містах акції протесту та приєднуючи до себе нових і нових людей. Організатори автопробігу (Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу) та одні з організаторів кампанії “Помста за розкол країни” (Громадянський рух “Відсіч”) є давніми партнерами, оскільки брали активну участь в організації Податкового майдану та мають підписаний між собою та іншими організаціями Меморандум партнерства, тому у Києві активісти “Відсічі” приєднались до автопробігу, а вчора на мітингу у Сіверодонецьку підприємці з усієї України висловились за те, щоб протидіяти розколу країни за мовною, релігійною та будь-якими іншими ознаками. Тому разом з автопробігом з Києва на Луганщину вирушило 10 тисяч написаних російською мовою листівок для розклейки та роздачі із закликом не голосувати за Партію регіонів та Олександра Єфремова, причому про сам законопроект там не згадується (є лише згадка про неадекватне втручання влади у гуманітарну сферу замість того, щоб займатися економікою та соціальними проблемами), а всі акценти розставлені навколо економічних та соціальних провалів влади.

Сьогодні громадські активісти та підприємці з самого ранку суцільно заклеюють місто Антрацит, а також роздають листівки людям і проводять з ними бесіди тією мовою якою розмовляють мешканці Антрацита.

Ця поїздка планувалась як пробна одноденна “розвідка боєм”, аби зробити висновки щодо більш подальшої, більш ретельної організації кампанії, оскільки зараз головні зусилля спрямовані на організацію акції 5 червня біля Верховної Ради. І справжнє планування та організація кампанії розпочнеться вже тоді, якщо законопроект буде проголосований. Причому особлива увага приділятиметься округам Центральної України, а також тим округам, де балотуватимуться не лише кандидати регіонали, але й литвинівці та “тушки” в разі їх голосування за розкольницький законопроект.

Як передають громадянські активісти з місця подій, результат експерименту перевершив усі очікування. Майже всі мешканці забутого владою міста сприймають таку акцію з чималим ентузіазмом та різко негативно висловлюються проти Партії регіонів та її очільників. Низка людей залишила активістам свої контакти і висловили готовність продовжувати кампанію на місці, тримаючи контакт з Києвом. Також у кампанії зголосилась брати участь низка підприємців Луганщини.

В доданих файлах  (  lystivka2 + lystivka1_A-4 + lystivka_A-4 )— зразки деяких листівок, які кожен може роздрукувати і самостійно поширювати на території виборчого округу № 110 (Антрацит і Антрацитівський район, Алчевськ і Лутугинський район Луганської області), де має намір балотуватись Олександр Єфремов.

Хто буде наступними “жертвами кампанії” — буде вирішено після подій 5 червня у Верховній Раді.

6 Comments

  1. …але при тому, що доброго в засмічуванні розклеєними будь-де листівками? Псуючи вигляд електропор, стін будинків, учасники кампанії мстять більше власникам чи утримувачам будинків, працівникам ЖКК, яким потім ті наклейки треба буде здирати і робити ремонт фасадів. Якби так хтось, виступаючи проти законопроекту Колесніченка-Ківалова, наклеїв листівку на ваш будинок, на стіну вашої квартири, зрештою, приліпив би вам на чоло, якби те виглядало?..

  2. А чим ви плануєте в Одесі дискредитувати Ківалова? Законопроектом про мову? Бу-га-га! Це йому лише рекламою буде.

  3. Прочитайте “рекламу” Єфремова в причеплених файлах. Ви бачите там законопроект про мову?

  4. Миколо, коли буде пожежа, водою її не заливайте, щоб паркет не попух і шпалери не намокли. ;)

  5. Все дуже добре, але що ваші слова, а що ПР — не відрізниш! Знову “дурак — сам дурак”. Та ж є купа фактів — їх треба було просто перелічити, і досить! А то знову “разоряются”, “жируют”, “растут”, “не занимаются”, “не выполняют”. А кількість мільйонерів порівняно з минулими роками? А збільшення цін — у гривнях і процентах? А збільшення зарплат, інфляція? А ще раз треба було згадати за харківські угоди… і трубу он вже збираються продати. Хоча прямо до людей і їх добробуту це не має відношення — найважливіше, що ціни зросли, зарплати ні. І за газ ще будуть піднімати.

Comments are closed.