У Чернігові допитують “терористів”. Синдром провінційності.

1 травня, у День солідарності трудящих, чернігівські працівники органів внутрішніх справ почали за вже напрацьованою схемою відвідувати, телефонувати, опрацьовувати тих, хто на їх думку має відношення до «закладки вибухового термосу».

Справа в тому, що учора, в центрі міста пролунав невеличкий вибух. Міліціонери знищили предмет схожий на вибуховий пристрій – термос із розташованим поруч мобільним телефоном.

Було відкрито кримінальну справу кримінальна справа за ч.4 ст.269 ККУ і розпочато слідчі дії, до них входить чомусь!? і опитування колишніх та нинішніх членів чернігівських патріотичних організацій. Дехто з хлопців поспішно покинув місто, перебрався на дачу або до родичів до села.

Події у провінційному Чернігові нагадують пародію Дніпропетровських подій: там пролунало декілька вибухів з десятками постраждалих, у Чернігові правоохоронці самі відшукали і знищили термос, там затримано декілька десятків націоналістично налаштованих громадян у нас же, на сьогодні нікого, проте вже лунають телефонні дзвінки,відбуваються візити до приватних помешкань із запитаннями: «Що Ви знаєтє про вчорашній вибух? Що Ви робили вночі з 29-го на 30-те квітня? Хто б це міг зробити?»

Хотілося б нагадати,працівникам правоохоронних органів,про минулорічні події, тоді через 15 хвилин після початку Нового Року спалахнув намет похідної церкви УПЦ МП під Свято-Катерининською церквою, обласне керівництво УМВС висунуло версію про підпал, інші версії, наприклад пожежа з вини опалювача пічки, не розглядалися. Близько сотні допитів, декілька сотень опитаних не принесли жодного результату. На сьогодні слідчі органи відмовилися від цієї версії,але не придумали нової, справа зависла, проте залишилися напрацьовані ме! тоди (реєстр тих, кого можна «пресанути»), які щоправда ведуть «в нікуди».

Насамкінець враховуючи минулорічний особистий досвід, хотілося б побажати витривалості хлопцям яких будуть «пресувати», а міліціонерам здорового глузду.

За повідомленням джерел із правоохоронних органів станом на 15.30 “опера” відвідали помешкання голови політичної партії КУН, обласної організації “Молода Просвіта”, члена проводу ГО “Тризуб” ім. С. Бандери та інших (кого застали вдома, на роботі).

За подальшим розвитком подій слідкуйте на нашому сайті.

Джерело: http://pivnich.info/u-chernihovi-dopytuyut-terorystiv-syndrom-provintsijnosti/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "У Чернігові допитують “терористів”. Синдром провінційності."

  1. У Чернігові допитують “терористів”. Синдром провінційності.
    http://www.sip-cn.org.ua/1505-u-cherngov-dopituyut-teroristv-sindrom-provncynost.html

Comments are closed.