Учнів Тернопільських ПТУ примусово зганяють на мітинг до 9 травня?

Учнів тернопільських професійно-технічних училищ у примусовому порядку змушують брати участь у мітингу з нагоди 9 травня. Про це повідомив депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна.

Учора Тернопільське обласне управління освіти передало директорам тернопільських ПТУ телефонограму, у якій в примусовому порядку вимагає взяти участь у злагодах з нагоди 9 травня.

Так, зокрема, керівництву ПТУ № 4  обласне  управління освіти у приказному порядку поставило вимогу  залучити до мітингу 30 учнів.

Цинічним є також і  той факт, що   відповідно до так званої  інструкції обласного управління освіти, в усіх учнів мають бути георгіївські стрічки.

За словами Степана Барни, це безпрецедентний випадок для міста. Подібні речі відбувалися ще за часів СРСР, і те, що тепер їх намагаються реанімувати викликало шквал  обурення у жителів Тернополя.

Степан Барна також повідомив, що звернеться до правоохоронних органів з вимогою припинити примусове залучення учнів до політичних акцій.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут