Українські громадські діячі, письменники, музиканти та журналісти за українську мову!

Сьогодні о 11:30 год. відбулась прес-конференція з ініціативи створення «Всеукраїнського комітету на захист української мови» та акцій проти русифікації мовного законодавства України

 Нинішня влада, проваливши свою соціальну політику і опинившись перед виборами з невтішними рейтингами, вирішила  зцементувати своє «російсько-націоналістичне» ядро черговим  законом про звуження сфер вжитку української мови. Думаючи лише про виборчі рейтинги ця влада готова порушувати Конституцію і готова нанести підступний удар по українській мові.

Українські громадські діячі, письменники, музиканти та журналісти виступають з рішучим осудом таким українофобським планам та проводять прес-конференцію.

Під час прес-конференції були озвучені:

  1. Звернення громадських діячів і громадських організацій до Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо розгляду у ВРУ законопроекту «Про засади державної мовної політики»
  2. Презентація соціальних відео-роликів від громадських діячів, митців  та журналістів щодо української мови
  3. Інформація щодо громадських акцій проти русифікації, які відбудуться  5 червня  біля ВРУ
  4. Ініціатива по створенню «Всеукраїнського комітету на захист української мови»

Учасники прес-конференції:

1.Олесь Доній, голова Мистецького об’єднання  “Остання Барикада», народний депутат

2.Ніна Матвієнко, народна співачка України

3.Юрій Стець, генеральний продюсер 5-го каналу, народний депутат

4.Василь Шкляр, письменник, лауреат Національної премії ім.Т.Г.Шевченка

5.Микола Княжицький, генеральний директор телеканалу «ТВі»

6.Олександр Бригинець, Голова постiйної комiсiї Київської міської ради з питань культури та туризму. Президент Мистецької агенції «Територія А».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут