Влада хоче ліквідувати партію Демократичний Альянс?

Державна реєстраційна служба має намір ліквідувати політичну партію Демократичний Альянс. Про це йдеться в листі Укрдержреєстру на адресу партії.

Зокрема, в листі зазначається, що державна служба готує документи для суду про ліквідацію Демократичного Альянсу у зв’язку з порушенням процедур реєстрації.

«Всі необхідні процедури щодо реєстрації осередків в більшості областей наша партія виконала завчасно. Бажання Укрдержреєстру нас ліквідувати я напряму пов’язую з нашою активністю по боротьбі з корупцією в Нафтогазі. Головного реєстратора призначають на Банковій, і, думаю, йому звідти вже донесли своє невдоволення нашою активністю», – зазначив голова партії Демократичний Альянс Василь Гацько.

Василь Гацько також повідомив, що подібні диверсії реєстраційної служби проти Демократичного Альянсу не зупинять боротьбу з корупцією в Нафтогазі та інших відомствах.

 Довідково.

Політична партія Демократичний Альянс зареєстрована 07 вересня 2011 року. Станом на 7 березня 2012 року партія зареєструвала 16 осередків і виконала всі необхідні реєстраційні процедури.

З березня 2012 року Демократичний Альянс веде боротьбу з корупцією в Нафтогазі, зокрема, вимагає опублікувати план державних закупівель. 26 квітня активісти партії встановили памятник корупції в Нафтогазі “Золотий Унітаз”. 20 квітня під стінами НАК Нафтогаз активісти партії Демократичний Альянс провели лежачий протест проти корупції на підприємстві.  6 квітня партія Демократичний Альянс подала близько 20 заяв про злочини в Нафтогазі до Прокуратури. 30 березня під стінами НАК Нафтогаз Політична партія Демократичний Альянс організувала протест проти масштабної корупції та зловживань в компанії. При спробі розгорнути табір міліція застосувала до демонстрантів силу.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут