Врятуй українську мову! Всеукраїнська Битва №2

ЩО ВЖЕ ВІДБУЛОСЬ?
24-25 травня ми з вами, протестуючи під Верховною Радою, змогли відстояти неприйняття вкрай шкідливого для України розкольницького законопроекту “Про засади державної мовної політики”.
Але регіонали не здаються і винесли це питання на 5 червня найпершим у порядку денному.
Для Партії регіонів це – остання, хоч і примарна, надія бодай якось підвищити свій рейтинг перед виборами за допомогою брехні, ніби вони піклуються про права російськомовних українців.

НАМ НАБРИДЛО, ЩО УКРАЇНЦІВ ВКОТРЕ ХОЧУТЬ РОЗСВАРИТИ!
В Україні зараз безліч нагальних економічних і соціальних проблем! Питання мови серед них немає! Його піднімають лише для того, щоб замилити нам очі, зіштовхнути лобами українців на мовному ґрунті, щоб ми з вами забули, скільки шкоди теперішня влада приносить Україні, скільки мільйонів з державного бюджету вони щодня кладуть собі в кишені!
До того ж, цей закон понесе на собі величезні необґрунтовані фінансові витрати (детальніше тут http://www.youtube.com/watch?v=GyjPNXL3Vi0 )

МИ — НЕ БИДЛО!
Ми не дозволимо вкотре маніпулювати нашими національними почуттями!

ХАЙ МОЖНОВЛАДЦІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!
Але щоб нас почули, НАС МАЄ БУТИ БАГАТО!

КИЯНИ:
5 ЧЕРВНЯ О 9.00
Прийдіть та приведіть усіх друзів та родичів під комітети Верховної Ради (Грушевського 18/2).

МЕШКАНЦІ ІНШИХ МІСТ:
Шукайте можливості приїхати на акцію до Києва. Дуже важливо, щоб саме під Верховною Радою зібралось дуже багато людей.
А хто не може приїхати – приходьте на акцію протесту у ВАШОМУ МІСТІ

ЯК МЕНІ ДОЛУЧИТИСЬ?
Всіх волонтерів акції запрошуємо заповнити невелику анкету, щоб ми могли швидко координувати свої дії https://bitly.com/mova24

ЗАПРОШУЙТЕ СВОЇХ ДРУЗІВ, ЗНАЙОМИХ І ВСІХ, КОГО ТІЛЬКИ МОЖЕТЕ, НА ЗУСТРІЧІ В СОЦМЕРЕЖАХ!

ЯКЩО НАС НЕ ЗАХОЧУТЬ СЛУХАТИ?
Регіонали цим законом хочуть підвищити свій рейтинг? Ми їм його понизимо! Вже зараз набираються групи добровольців для майбутньої організації кампанії проти тих політичних сил та депутатів, які проголосують за цей розкольницький законопроект. Перші поїздки заплановані до виборчих округів авторів законопроекту Колесніченка (Севастополь) та Ківалова (Одеса) і голови парламентської фракції Партії регіонів Єфремова (Антрацит, Луганська обл.), де ми масово роздаватимемо та клеїтимемо листівки з фактами “покращення” життя завдяки регіоналам. Хочете їхати або допомогти фінансово на дорогу — зголошуйтесь тут: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHNDNG41cUdSTEVNVWhHc0QxWGF0N0E6MQ

ХТО ЦЕ ОРГАНІЗОВУЄ?
Організатори — небайдужі громадяни, представники різних громадських організацій. Ми не виступає на підтримку жодної політичної сили. Уся діяльність ведеться виключно на громадських засадах.

ПОЧИТАТИ ПРО ЗАКОНОПРОЕКТ

Сам текст законопроекту: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=41018

Аналітика:

http://www.pravda.com.ua/columns/2012/05/18/6964776/

http://tyzhden.ua/Politics/51307

Подія у Фейсбуцітут

4 Comments

 1. Тому, що українці один раз скористалися правом нації на самовизначення, яким скористалися і росіяни. Кожен із цих етносів має країну, в якій зберігає свої національні особливості і мовні в тому числі. Намагання надати можливість росіянам вдруге скористатися правом націй на самовизначення і утворити на рівних з українцями спільну державу є проявом нерозуміння головного принципу, що визначає поширеність прав людини: мої права завершуються там де починаються права іншої людини. Крім цього слід зауважити , що багатомовність притаманна країнам, в яких живуть етноси, які мають відповідні етнічні країни, або багатомовність цих країн зумовлена колоніальним минулим. Також, слід враховувати і наслідки опитування: Ви за чи проти двомовності
  https://www.facebook.com/?sk=question&id=266515990100849&post_id=280615045357610&qa_ref=qd

 2. збирався йти, але після заклику партій не піду
  громадська акція без партій
  або хай вже з партіями якщо їм теж мова болить, тільки без партійних прапорів

 3. Як її рятувати коли на цім же сайті стоїть наступна стаття московською – без перекладу? Увага управі сайту – не усі українці двомовні! Це якби управа ставила тут статті корейською без перекладу. І перше й друге повинно би бути не до подумання.
  Лікарю! Вилікуй себе самого!

 4. ІМХО, найкраща форма захисту мови – говорити нею. Оголосити у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську 5 червня днем української мови, коли навіть люди, які ніколи у житті не спілкувалися українською, прийдуть на роботу і спробують день спілкуватися по-україсньки. Уявляєте, як ох…ють регіонали, коли, наприклад, весь Донецьк заговорить українською? :)

  На продовження ідеї – можна провести всеукраїнський день мовної солідарності (і протесту проти намагань чинної влади стравлювати українців між собою) – 5 червня російськомовні регіони переходять на один день на українську, а україномовні – на російську. Ви уявляєте обличчя наших чиновників від такого видовища? Особисто мене ця картина надихає :)

Comments are closed.