Як вирішують кадрові питання у Дніпропетровську? Шляхом висадження у повітря сміттєвих урн!

Геннадій Москаль: Посада начальника УСБУ вартує нині кількох підірваних сміттєвих урн?

І працівники СБУ, і працівники МВС схиляються до однієї правдивої версії щодо так званих терористичних актів у Дніпропетровську. Проте ніхто не береться озвучити цю версію та провести відповідну перевірку. Так прокоментував хід розслідування серії вибухів сміттєвих урн у м. Дніпропетровську народний депутат, перший заступник Голови Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль.

«Причина вибухів в обласному центрі – прихована боротьба за посаду начальника Управління СБУ у Дніпропетровській області», – повідомив народний депутат із посиланням на джерела у правоохоронних органах.

За словами політика, «дана посада була обіцяна колишньому заступнику начальника УСБУ, пізніше – начальнику УМВС, нині – заступнику губернатора Дніпропетровської області Івану Ступаку». Москаль нагадав, що Іван Ступак вважається «сірим кардиналом» Дніпропетровщини.

«Після вибухів у листопаді минулого року ходили чутки та порушувалося питання на рівні політичних еліт області про необхідність зміни керівника обласного управління СБУ для розкриття злочинів», – зауважив Москаль і додав: «Однак, судячи з усього, домовленість не була досягнута, що потягло за собою серію чергових вибухів для розв’язання кадрового питання в області».

«Однак цей план поки що не спрацював, тому не виключено, що такі «терористичні акти» можуть повторитися, оскільки боротьба за посаду начальника УСБУ триває», – резюмував Геннадій Москаль.

http://www.nso.org.ua/ua/news/10198

* * *

Нагадаємо, що вперше дуже схожа версія причини вибухів у Дніпропетровську була оприлюднена на Вільному форумі сайту “Майдан”

1 Comment

 1. СБУ не знайшла підтвердження заявам про начебто причетність до вибухів у Дніпропетровську 27 квітня заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Івана Ступака.

  Москаль каже, що заява була політична

  Як повідомили УНІАН у прес-центрі СБУ, у зв’язку з поширенням у засобах масової інформації заяв народного депутата Геннадія Москаля і депутата Дніпропетровської обласної ради В.Шилової про начебто наявну у них інформацію щодо причетності до здійснення вибухів І.Ступака Службою безпеки України у рамках розслідування кримінальної справи за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України в установленому порядку було проведено відповідну перевірку.
  У ході допиту В.Шилова жодних фактичних даних у цій справі надати не змогла. У свою чергу, Г.Москаль також не надав слідчим інформації, пов’язаної з вибухами у Дніпропетровську, зазначивши під час телефонної бесіди, що його заява має «політичний характер», повідомили у прес-центрі СБУ.

  http://www.unian.ua/news/503753-sbu-perevirila-zayavu-moskalya.html

  От же, можна передбачити, що призначення пана Ступака на давно омріяну посаду от от стане дійсністю.

Comments are closed.