День дитини

У суботу 9 червня поточного року понад 30- теро дітей з пунктів навчання української мови з Кентшина, Барцян, Молатйн та Срокова разом із батьками, вчителями та сестрами василіянками відзначали Міжнародний день захисту дітей. Захід відбувся у Гіжицьку.

– До цих пір для наших дітей ми організували поїздки, перевезення катером, пікніки та конкурси. Цього року ми вирішили провесити час у нововідкритому кельгебані – сказав голова Кентшинського гуртка ОУП Збігнєв Гомза. – Разом із українськими дітьми граються також їхні друзі – поляки. Вважаю, що це добрий спосіб на краще взаємопізнання – додав голова парафіяльної ради Славомир Іванюра.

Під звуки української музики всі учасники поділені на відповідні вікові групи грали в кеглі та білярд. На закінчення присутні мали змогу покуштувати смачну піцу та солодке.

Організаторами заходу був Кентшинський гурток ОУП та парафіяльна рада греко-католицької церкви у Кентшині.

Андрій Сидор

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут