Фальсифікація, як підстава для активності правоохоронних органів

Перемикач мов

 

23 травня отримую лист з апарату ВР, яким мене повідомляють, що моє звернення до Верховної Ради, – одержане й надіслане на розгляд секретаріату Кабінету міністрів України.

Лист адресований ніби дійсно мені: правильно вказано прізвище, ім’я, по-батькові та адреса організації, де я працюю.

Але замість назви моєї організації вказано МГО “Дім Свободи Україна”.

Оскільки я ніякого звернення не писав, і ніякого відношення до вказаної організації не маю, абсолютно щиро подумав, що це якась помилка.

Дзвоню у Верховну Раду. У відповідь чую – ніяка не помилка, дійсно прийшов лист, що його адресовано 13 державним органам, за моїм підписом, від імені міжнародної громадської організації “Дім Свободи Україна”.

Прошу копію, – кажуть, що нічого не залишили, усе відправили в кабмін.

Виставляю інформацію на Facebook, питаю в народу – що це може означати. Отримую відповідь: “Так, це ж звичайна практика податкової та інших контролюючих органів”.

Ну, думаю, – заливають, не можуть державні органи так грубо фальсифікувати документи…

24 травня їду у відрядження. Повертаюсь 29-ого в офіс – і отримую ще два листи: від секретаріату кабміну та з генпрокуратури. Сподіваюсь, про їхній зміст уже всі догадались.

Правильно – повідомлення про отримання й переадресування Державній податковій службі та Волинській і Черкаській обласним прокуратурам “мого” звернення щодо “законності дій посадових осіб ВАТ “Луцький автомобільний завод”, ВАТ “Черкаський автобус” та з інших питань”.

Не встигаю виставити нову інформацію на Facebook, як наступного дня, 30 травня, читаю на Українській правді: “Прокуратура трусить підприємство Порошенка“. У повідомленнях ідеться про перевірки, що їх розпочато 13-тьма державними контролюючими органамивідповідно до звернення громадськості.

Оскільки так багато збігів у подіях із підробленим зверненням нібито від мого імені й подіях на вказаних заводах, напрошується висновок: саме це “липове” звернення використовується як привід для організації перевірок на підприємствах корпорації “Богдан”.

Виходить, дійсно, наші правоохоронні органи організовують собі підстави для перевірок, фальсифікуючи звернення громадян?..

Як інакше можна пояснити, що впродовж тижня після звернення рядового громадянина, 13 державних інституцій одночасно розпочали позапланові перевірки на вищезгаданих заводах? Невже хтось повірить, що фальсифікацію звернення зробив якийсь приватний зловмисник, а наші правоохоронні органи так миттєво й злагоджено зреагували на нього, оскільки вони взагалі так оперативно працюють?!..

У зв’язку із цими подіями готую звернення в прокуратуру з вимогою:

По-перше, припинити незаконні дії контролюючих органів влади, якщо вони дійсно базуються на сфальсифікованому зверненні.

А по-друге, надати мені хоча б копію “мого” звернення й знайти зловмисників, які його створили.

Тільки познайомившись із першоджерелом цієї провокації, можна буде визначитись щодо доцільності звернення до суду та розміру відшкодування моральної шкоди, яку варто вимагати.

Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, спеціально для УП

http://www.pravda.com.ua/columns/2012/06/1/6965773/

2 Comments

  1. Хотів би повідомити пана Коліушка, що з деяких пір такий спосіб державно-владного тероризму по відношенню до правозахисників є широко вживаним. Наприклад, від імені нібито правозахисника Ільченка з Миколаєва у правоохоронні органи надходили запити щодо кримінальних злочинів вчинених конкретними особами з викладенням конкретних (причому дуже детально описаних) фактів…

  2. Помилаляєтеся, шановний Пане Коліушко, бо з Вас зробили …. іноземця. Уважно прочитайте відписку Яковенка (перший лист) КОМУ КОЛІУШКО Ігорю Борисовичу. В українській мові чоловіче прізвище у родовому відмінку буде КОЛІУШКУ. Давно знанe, що “чесна єліта” чи сметанка це неграмотні свині. Хіба лист писали у Кремлі, тоді майже впорядку. Під оглядом того, що використали бланк Апарату Верховної Ради України. Для них “Росія, Україна яка різниця ?” А те, що перекрутили назву орагнізації це інформаційна “помилка”. Спробуйте при їх інтелектуальній обмеженості запам’ятати усе. Це Вам не у Верxовну Раду влізти за списками, тут ти,як воїн -один у полі!

Comments are closed.