“Інтер” традиційно бреше

На телеканалі “Інтер” працюють не просто брехуни, а відверті фуфлижники, які думають,що поки частина глядачів дивиться Італію-Іспанію, всім решта можна втюхати відвертий непрофесіоналізм і маніпуляцію:
В сюжеті (3) про відкриття Євро підтасовано факти: расистські висловлювання глядачів відкритого тренування голландської збірної приписали полякам. Голландці всі ігри проводять в Харкові, тож інцидент стався саме там, але Інтер перемістив події у польський Краків. Подається відео – коментар представника польського оргкомітету Євро-2012, який нібито визнає факт расистських висловлювань польських вболівальників. А в сюжеті (10) про проблему наркоманії в Україні і про те, як цю проблему вирішують в інших країнах, подане те саме відео з тим самим чоловіком, але тепер його називають польським експертом з питань контролю за наркотиками.
“Мир – це війна, ненависть – це любов, брехня – це правда”. (с)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут