Кардіограф, УЗІ, концерт майстрів мистецтв та спортивна форма,– все для перемоги на виборах!

Юрій Гайдаєв подарував янівчанам справжнє свято

Читач написав на сайт: Святкова атмосфера панувала у Іванівці із самого ранку. Від старого до малого янівчани очікували приїзду шанованого гостя.

У цю неділю у селі перебував народний депутат України Юрій Гайдаєв. Справжній святковий настрій та щирі зацікавлені очі місцевих мешканців, які із нетерпінням очікували прибуття знаної відомої людини, можна було зустріти на кожному кроці.

Заслужений лікар України Юрій Гайдаєв прибув у Іванівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини як годиться:привіз пересувний кардіограф та УЗІ. Безкоштовно пройтиобстеження та ще й отримати пораду й добре слово медика від Бога зібралось багато бажаючих.

Приїзд Заслуженого лікаря України викликав справжній резонанс серед місцевих мешканців, які розповіли народному депутату України про свої проблеми, переживання та лікування уамбулаторії.

Юрій Олександрович заручився підтримкою і місцевих депутатів, які збиратимуть пропозиції громади щодо необхідності допомогивід самого Юрія Олександровича чи працівників громадськоїприймальні, які уже працює у Калинівці за адресою вулиця Леніна, 5.

Перші мешканці Іванова уже встигли звернутись за допомогоюдо народного депутата, адже у селі працювала виїзнагромадська приймальна Юрія Гайдаєва.

Однією із першочергових проблем для місцевого населення залишається доля денного стаціонару амбулаторії, що залежить від проведення медичної реформи. Заслужений медик України заспокоїв місцевих мешканців у тому, що на таке велике село у жодному випадку не допустить скорочення медичного закладучи кількості лікарів.

Нагадаємо, що завдяки старанням Юрія Гайдаєва не один медичний заклад отримав додаткове фінансування від держави. Так буде і цього разу – уже під час найближчого внесення змін у Державний бюджет України медик відстоюватиме виділення додаткових коштів на перенесення денного стаціонару у нове приміщення, чого так потребують жителі села Іванів.

За сприяння народного депутата, із успіхом пройшов концерт, на якому виступили як місцеві колективи, так і запрошені відомі майстри сцени. Хороший настрій подарував співак і композитор Олександр Рожанський, який зізнався, що голосуватиме лише за Юрія Гайдаєва і закликав не помилитись у виборі і янівчан.

На завершення святкового дійства Юрій Гайдаєв подарував спортивну форму місцевій футбольній команді «Граніт», адже політик високо оцінює заняття спортом талановитої молоді. Народний депутат України зізнався, що у його родині також є футболісти, тому підтримку спорту він вважає одним із своїх пріоритетів у діяльності.

 http://20minut.ua/

1 Comment

  1. А звідки Ви взяли, що це бюджетні кошти? Це за підтримки благодійного фонду Заслуженого лікаря України та народного депутата Ю. Гайдаєва, в який вклали свої гроші люди яким він врятував життя. В скільки Ви оцінили б своє врятоване життя?

Comments are closed.