КГБ 2012: методи, платформи, виконавці

Наведене дослідження є перехідною ланкою від статистики присутності КГБ у системі законодавчої і виконавчої влади України, до окреслення методів, платформ і виконавців цього організованого злочинного угрупування.

Нагадаю, за перевіркою офіційних біографій членів Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента (усе станом на вересень 2009 року), а також за додатковою перевіркою офіційних біографій членів Кабінету Міністрів 2010 року, вдалося визначити близько 500 прізвищ, котрі б не пройшли люстрацію за законом Чеської Республіки. Згаданий закон, що є чинним і діє з 1991 року (остання актуалізація 2002 року), використаний для “зразкового фільтру” на радянську організовану злочинність під керівництвом системи КГБ.

Аналізуючи системну, організовану, антидержавну діяльність фігурантів люстраційного списку, вдалося скласти наступний перелік методів діяльності кримінального угрупування, перелік платформ, на яких ці методи реалізуються, а також перелік найпоширеніших професій виконавців, співучасників злочинних дій.

КГБ 2012: методи, платформи, виконавці

kgb_tools_2012

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут