Лідера Демократичного Альянсу в Донецькій області визнали не виновним

Встановлення туристичного намету не підлягає узгодженню з виконавчою владою! Адміністративна комісія при виконкомі Макіївської міської ради розглянула сьогодні протокол про адміністративне правопорушення, складений на Голову Політичної партії «Демократичного Альянсу» в Донецькій області Євгена Семехіна за встановлений туристичний намет перед Донецькою міською радою під час акції «Страта корупціонера» і встановила, що наведені в протоколі дії не підлягають адміністративній відповідальності.

 

Таким чином адмін.комісія визнала необґрунтованими дії чиновників, які складали протокол. «Донецький обласний осередок Демократичного Альянсу до закінчення тижня звернеться до депутатів Донецької міської ради з вимогою внести правки до правил благоустрою Донецька, щоб більше жоден чиновник не мав приводів складати незаконні протоколи» – заявив лідер ДемАльянсу Євген Семехін.

 

Нагадаємо, протокол про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» було складено завідуючим відділу ЖКГ Ворошилівської районної ради Адамцем І.І. на Голову Донецької обласної партійної організації «Демократичний Альянс» після акції «Страта корупціонера» під стінами Донецької міської ради 24 травня 2012 року, на якій ДемАльянс оприлюднив факти корупції в Донецькій міській раді.

 

Суть правопорушення, за думкою чиновників полягала в «встановлені наметів в кількості 2-х штук без погодження на їх розміщення»: «гр. Семехін Є.Ю., будучи обласним керівником не проконтролював своєчасне погодження необхідної документації, чим порушив правила благоустрою м. Донецьк 10/7 від 23.11.2011 розділ №8, п.1.8», а саме підпункт «самовільно встановлювати об’єкти зовнішньої реклами, торгівельні лотки, павільйони, кіоски та ін.».

* * *

Прес служба,

Донецької обласної партійної організації

“Демократичний Альянс”

dn@dem-alliance.org