Макіївська влада може оштрафувати на 800 грн. лідера Демократичного Альянсу Євгена Семехіна

Сьогодні, 19.06.2012 о 14:00 адміністративною комісією при виконкомі Макіївської міської ради буде розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, складений на Голову Політичної партії «Демократичного Альянсу» в Донецькій області Євгена Семехіна за встановлений туристичний намет перед Донецькою міською радою.

 Протокол про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» було складено завідуючим відділу ЖКГ Ворошилівської районної ради Адамцем І.І. на Голову Донецької обласної партійної організації «Демократичний Альянс» після акції «Страта корупціонера» під стінами Донецької міської ради 24 травня 2012 року, на якій ДемАльянс оприлюднив факти корупції в Донецькій міській раді.

 Суть правопорушення, за думкою чиновників полягає в «встановлені наметів в кількості 2-х штук без погодження на їх розміщення».

Коментар юриста організації Єгора Нестерова: «Згідно статті 39 Конституції України «громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування». Члени ДемАльянсу 23 травня повідомили про акцію. Встановлення наметів під час акції не вимагає додаткового погодження відповідно до законодавства».

В протоколі зазначено, що «гр. Семехін Є.Ю., будучи обласним керівником не проконтролював своєчасне погодження необхідної документації, чим порушив правила благоустрою м. Донецьк 10/7 від 23.11.2011 розділ №8, п.1.8», а саме підпункт «самовільно встановлювати об’єкти зовнішньої реклами, торгівельні лотки, павільйони, кіоски та ін.».

 «Погодження необхідне для наметів, в яких торгують пивом, а не для туристичних, які поставили всього на час акції”, – прокоментував відомий донецький адвокат Дмитро Коробко.

Зазначимо, що протокол було складено з порушенням-Зав. відділу ЖКГ Ворошилівського районної ради Адамець І.І. намагався притягнути в якості свідка людину, яка не була присутня на акції. Побачивши камери телекаканалу Франс 24, «свідок» відмовився підписувати протокол і пішов геть. Протокол підписала тільки одна особа – водій Адамця.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. В даному випадку мова йде про 800 грн. штрафу за встановлення туристичного намету.

Команда Демократичного Альянсу в Донецьку закликає журналістів публічно висвітлити процес для недопущення прийняття незаконного рішення.

Час: 14:00.

Адреса: м. Макіївка, пл.. Радянська, 1, каб. 224 (Макіївська міська рада).

Контактна особа: Євген Семехін, 093-750-05-75, 050-949-30-28

Нагадаємо, що 24 травня 2012 року перед стінами Донецької міської ради Демократичний Альянс провів акцію, на якій оприлюднив факти розкрадання 270 млн. гривень бюджетних коштів і символічно стратив корупціонера з Партії регіонів.

* * *

Прес служба,

Донецької обласної партійної організації

“Демократичний Альянс”

dn@dem-alliance.org

Більше інформації в моніторинговому файлі

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут