Микола Катеринчук профінансував захист “ніжинських робінгудів”

Дізнавшись про те, що п’ятьох ніжинських молодих хлопців позбавлено волі на довгих 12 років, саме за те що вони викрили цілу низку наркоторговців, до яких, насамперед, причетні й правоохоронні органи Микола Катеринчук висловив своє незадоволення в прямому ефірі на телеканалі “Інтер”.

Самі ж робінгуди вкрай здивовані тим, що багато хто піариться на їхній ситуації, але коли постає питання про оплату адвокатів, чи журналістського розслідування, то жоден із депутатів не поквапився із фінансуванням.

“На моє прохання Микола Катеринчук профінансував адвокатів, та допоможе витягнути хлопців із в’язниці, ми ж у свою чергу проведемо акцію протесту під стінами апеляційного суду, по крайній мірі це наш обов’язок витягнути бійців за правду із в’язниці!” – говорить журналістка Ірма Крат, яка безпосередньо має постійний зв’язок із головним робінгудом Поповичем та його родиною. Нагадуємо, що до цього захищав молодих хлопців адвокат Заруцький, якого суддя безпідставно відсторонила від справи.

“Свобода слова”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Микола Катеринчук профінансував захист “ніжинських робінгудів”"

  1. Микола Катеринчук допоміг захисту ніжинських “робінгудів”
    http://www.sip-cn.org.ua/1523-mikola-katerinchuk-dopomg-zahistu-nzhinskih-robngudv.html

Comments are closed.