На «Майдані» буде книгарня

«Майдан» запускає книгарню. У цьому проекті співпрацюємо із електронним видавництвом та магазином «Кассіопея». Зручний магазинчик який будете бачити в спеціальному розділі сайту продає книжки у кількох форматах. Для десктопів – тут можна придбати книжку у власний он-лайн кабінет та за потреби синхронізувати з Кассіопея-рідером, що дає змогу читати придбані книжки на ПК чи ноутбуці без під’єднання до мережі Інтернет(у форматі, що запобігає вільному поширенню).  Для електронних читалок Kindle, Nook (а скоро iPad). В майбутньому буде ще більше та зручніше.

«Кассіопея» не дає «качати» файли, і вважає, що такий підхід оцінять ті читачі, які хочуть щоб українські письменники таки заробляли своєю роботою.

«Кассіопею» створили випускники та викладачі Києво-Могилянської Академії. Це український бренд та технології. Наприклад, вже зараз через власний магазин-додаток, як той, що починає працювати на «Майдані», «Кассіопея» популяризує сучасну українську книжку у США.

“Кассіопея” напряму співпрацює із українськими авторами та видавництвами. Це означає,що прибутки від продажу книжок надходять до українських авторів та підтримують українську культуру та мову.

«Кассіопея» – це єдина українська книгарня, яка активно працює у США та Канаді. Крок за кроком про книгарню все більше говорять на радіо та у телепарадачах української громади за кордоном.

«Київ книжковий. Від Олімпіади-80 до Євро 2012», «Інтернет марафон #GlobalPysanka» – цими проектами пишаються у «Кассіопеї».

«Наша робота, тепле ставлення до читача, зручність та доступність сайту та сервісів і насамперед цікаві, нові книжки розкажуть про нас більше ніж помпезні слова, або хизування високо технологічністю», – каже керівник проекту «Кассіопеї» Олександр Костюк.

Постійна адреса книгарні https://maidan.org.ua/2012/06/knyharnya/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут