Найспівочішій в Україні водоканал створює епідеміологічну небезпеку

Комунальники люблять похвалитися застосуванням сучасних пристроїв, які дозволяють ефективно покарати боржників.

Мешканці багатостраждального будинку по вул. 295-ї Стрілецької дивізії в Херсоні вже вкотре цього року змогли оцінити фаховість і проФФесійність комунальників.

Спочатку в будинку за супер-сучасною технологією полагодили дах.

Потім енергетики намагалися здерти додаткові кошти за більш сучасне обладнання.

Тепер настала черга водоканалу. Найспівочіші комунальники України за допомогою розрекламованого пристрою “Спрут” заблокували злісних неплатників. Ті у відповідь злякалися і побігли платити в суботу зранку додумалися проштовхнути хвальоний пристрій далі по стояку. В результаті заблокованими опинилися й вони, й сусіди по поверху, а мешканці нижнього поверху отримали потоп зі стелі.

Дзвінок в аварійну службу допоміг дізнатися, що питаннями високих технологій займається виключно керівництво водоканалу, яке по вихідних днях є, звісна річ, вихідним, а не якась пересічна аварійка. Тож, щасливим сусідам злісних неплатників довелося чекати понеділка. А в понеділок з”ясувалося, що висококваліфікована бригада працює виключно на контрактній основі й викликати її можна в терміновому порядку хіба що назавтра, за що сумлінні споживачі послуг водоканалу мають бути ще й вдячними.

Так що, скільки ще днів ні в чому не повинні споживачі проФФесіонального комунального скрвісу посеред літньої спеки бути заручниками “покращання” – наперед сказати важко.

Втім, будемо сподіватися, що безневинним людям залишилося протриматися всього ніч…

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут