Підкамінь чекає одеських патріотів

Організатори етнофестивалю «Підкамінь-2012» потроху «видають секрети» вечірньої сцени цьогорічного дійства. Мистецький директор «Підкаменя» Павло Войціховський каже, що програма концертів п’ятниці, суботи і неділі (10-12 серпня) вже у загальних рисах готова і він зможе оприлюднити її протягом дня-двох. Серед гуртів, які вже погодився назвати пан Павло, – KOZAK SYSTEM, КораЛЛі,  Перкалаба, Рокаш… Щодо програми середи та четверга (8 та 9 серпня) – поки що ще тривають перемовини.

Арт-директор «Підкаменя» повідомив, що у одому із вечірніх концертів фестивалю виступатиме «формація патріотичного позитиву» з міста Одеса «Друже музико». Колектив творить патріотичні пісні у стилі фолк року, а також обробляє на фолковій основі народні та авторські пісні різноманітних стилів (дивитись тут: http://drujemuzyko.com, тут: http://www.facebook.com/Druzhe.Muzyko і тут: http://vk.com/druje_muzyko).  Позитивне ставлення до життя і патріотизм, на думку учасників гурту, це саме те, що зробить наше суспільство і кожного з нас сильним і конкурентоспроможним. Одним із гасел гурту є: «Будь з нами! Будь українцем!».

Учасники гурту кажуть, що Підкамінь давно манить їх своїми таємницями. Виступ на одному із найкращих етнофестивалів України формація вважає важливою віхою у своїй творчості. Тому одеські патріоти обіцяють здивувати «Підкамінь-2012» оригінальною і якісною музикою.

На фото: Гурт Друже музико (фото з http://vk.com/id62426385?z=photo62426385_284184887%2Fphotos62426385)

Прес-служба Етнофестивалю «Підкамінь-2012»