Прокуратура повернула матеріали щодо побиття спортсменів-спелеологів для додаткової перевірки

Прокуратура Дніпровського району столиці не погодилася з прийнятим рішенням райуправління міліції та скасувала незаконну постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом побиття спортсменів-спелеологів на території Труханового острова. Про це повідомили JeyNews у Відділі зв’язків із ЗМІ прокуратури міста Києва.

Матеріали за вказаним фактом повернено до міліції для проведення додаткової перевірки. Крім цього, прокуратурою району ініційовано проведення службової перевірки стосовно відповідальної особи райуправління, з вини якої прийнято незаконне рішення.

Як відомо, до Дніпровського райвідділу міліції 27.05.2012 надійшло повідомлення про те, що на території Труханового острова охоронці табору вболівальників Євро 2012 побили спортсменів-спелеологів.

За результатами дослідчої перевірки даного факту міліцією 06.06.2012 відмовлено в порушенні кримінальної справи.

=====

Від Майдану: Ймовірно, на рішення прокуратури вплинуло звернення народного депутата Лесі Оробець

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут