Російськомовний харків’янин заявляє, що переходить на українську. (відео)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Російськомовний харків’янин заявляє, що переходить на українську. (відео)"

 1. ПОВЕРНІТЬ НАЦІОНАЛЬНІСТЬ! | 05-06-2012 15:50 at 15:50 |

  ВИМАГАЙМО ПОВЕРНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНІСТЬ У ПАСПОРТІ!

  Дорогі Земляки Краяни!

  Кажуть, що це “заслуга” Кучми, що з паспорта “викинули” лінійку НАЦІОНАЛЬНІТЬ, а додали Громадянин України. Україна не Канада, США чи Росія, де можна “задовільнитися” громадянством. Україна спокон віків була країною корінних Українців. Тому ця підміна настільки підла і ница, бо нівечить природні права справжніх господарів, і надає величезні невиправдані права зайдам. Нема нічого поганого, коли люди різних національностей можуть жити, працювати, творити разом на одній території. Україна щедро надавала чужинцям такі права століттями. І якось самоврегульвувалися стосунки. Сьогодні “гості” хочуть перебрати роль господарів і надати статус державної російській мові. Яким правом? А хочуть російської державної – до Росії вже с/огодні! Лиш спакувати валізочку, стрибнути на поїзд і дорога на північ сама заведе. Там не треба навіть на порядок денний висувати.

  Прикро вказувати комусь, щю хто має робити, але це наша остання барикада. Такого не було навіть за совєтів. Так, вони пробували, заманювали, але так як поводяться нинішні законвершителі, що насильно пробують пропхати цей нікому непотрібний НЕ ВКЛАДАЄТЬСЯ У РАМКИ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ. Підлий Янукович, підлота підрахуй Ківалов, останнє багно перекинчик Каліснічєнка, які засвітилися на цьому генебному шабаші. Знайте, що далі ви не підете!

 2. СЛАВА ХАРКОВУ ЗА МУДРЕ РІШЕННЯ! | 05-06-2012 15:52 at 15:52 |

  Вітаю, що нарешті вирішилися. Нехай Бог допомагає!

Comments are closed.