Розмова міліція з активістами “Відсічі” закінчилась адмінпротоколом, і зараз вони приїхали до рідного села Литвина

Довга розмова міліції та працівників благоустрою, яких викликали правоохоронці, з активістами Громадянського руху “Відсіч”, які приїхали до Новограду-Волинського агітувати місцевих мешканців не голосувати на наступних виборах за голову Верховної Ради Володимира Литвина, якщо він іще раз допоможе регіоналам і комуністам під час голосування за законопроект Колесніченка-Ківалова “Про засади державної мовної політики”, закінчилась тим, що на активістку “Відсічі” Катерину Чепуру працівники благоустрою під наглядом міліції склали адмінпротокол. Як стало відомо, нацькував правоохоронців і благоустрій на активістів перший заступник міського голови Микола Григорович Усенко.

Зараз одинадцять активістів “Відсічі” приїхали до рідного села Володимира Литвина – Слобода-Романівська й розпочали роз’яснювальну роботу з місцевими мешканцями.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут