Триває кампанія «Помста за розкол країни»: затримання у Ковелі на Волині

У Ковелі Волинської обл., активістів затримали за поширення листівок з поясненнями, чому не можна голосувати за Івана Смітюха, кандидата у Верховну Раду по цьому округу.

Міліція каже, що не затримувала, а запросила активістів у Ковельський міський відділ міліції для розмови. Проте коли вони відмовились туди йти, їм пригрозили доставити у відділ силою, інкримінуючи «непокору міліції».

Затримання проводив Соловенюк П. А., заступник начальника СДІМ УМВС.

Наразі, завдяки присутності при затриманні місцевих журналістів, вирішили не складати протокол і обмежитись усним попередженням.

Іван Смітюх зараз очолює Ковельську районну адміністрацію, належить до Партії регіонів. Його брат Григорій є одним з тих депутатів, які голосували за законопроект «Про засади державної мовної політики». У Верховні Раді брати обіцяють дотримуватись єдиної позиції.

Акція «Помста за розкол країни» буде продовжена сьогодні в інших містах виборчого округу Івана Смітюха.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут