Включити гепатит в Книгу рекордів Гіннеса

28 липня наше глобальне співтовариство по боротьбі з гепатитом об’єднає свої зусилля для підвищення поінформованості та подолання стигми.
Це наш шанс привернути увагу до гепатиту – можливість отримати визнання захворювання на глобальному рівні. А що може бути краще для цього, ніж потрапляння в «Книгу рекордів Гіннеса» ?

Абсолютно всі можуть взяти в цьому участь, незалежно від країни проживання, мови або віку. Спроба встановити рекорд – це постановка, здавалося б, неможливої ​​мети і демонстрація твердого наміру досягти її. Ми вже довели серйозність своїх намірів за допомогою резолюції ВООЗ.
Ми також хочемо привернути увагу людей, які живуть з нами поруч і показати нашим урядам, що ми – владний голос, який не можна ігнорувати. Тому дуже важливо, щоб якомога більше людей взяло в цьому участь. Адже якщо ми не здатні зробити такий простий вчинок, наші уряди можуть подумати, що немає необхідності турбуватися про виділення ресурсів, які необхідні, на наш погляд, для боротьби з гепатитом.Якщо ми хочемо привернути увагу і щось змінити, ми повинні об’єднати наші зусилля. Приєднуйтесь до нас, щоб провести незабутній захід світового масштабу і допомогти гепатиту зайняти своє місце в книгах рекордів!Charles GoreПрезидентМіжнародний альянс по боротьбі з гепатитом.

Джерело: http://faqhepatitis.blogspot.com/2012/06/blog-post_07.html