Влада блокує приїзд людей на захист української мови?

Прес-служба “Батьківщини” пише:

Як стало відомо, Адміністрація Президента видала вказівку керівництву правоохоронних органів за будь-яку ціну заблокувати автобуси, якими добираються люди з областей для участі у завтрашній акції протесту біля Верховної Ради України.

З цією метою на дорогах України виставлено безпрецедентну кількість постів співробітників державтоінспекції. Їхнє чергування триватиме також  вночі і до самого ранку.

 За наявною інформацією, співробітники державтоінспекції отримали наказ не пропустити жодного автобуса із західних та центральних областей до столиці.

 Водночас, також стало відомо, що у східних та південних регіонах України влада розпочала наймати людей для участі у проплаченому мітингу біля парламенту на захист законопроекту Колесніченка.

 Таким чином влада свідомо і цілеспрямовано, спекулюючи на мовному питанні, продовжує свої злочинні намагання спровокувати протистояння в українському суспільстві.

 Партія «Батьківщина» вимагає від влади негайно відкликати свій наказ щодо блокування виїзду людей на захист української мови та припинити формувати проплачені загони провокаторів.

 «Батьківщина» звертається до всіх громадян, яким не байдужа доля країни, особливо до киян, прийти завтра до Верховної Ради і не дати режиму зробити свою чергову чорну справу!

 Не даймо знищити душу українського народу!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут