“Вмєстє отпразднуєм!”

Луганськ: Потенційний кандидат у свій день народження роздає продуктові пакети

13 червня з 9 00 в магазині «Продторг» пенсіонери Ленінського району м. Луганська отримують подарункові пакети, в який входять ковбаса, сир, хліб та пляшка горілки. Все це розповсюджується в пакетах, на яких написано «Продторг, Володимир Медянік». Як розповіли спостерігачам ОПОРИ пенсіонери, що отримали продуктові набори, їм було сказано персоналом магазина, що розповсюдження подарункових пакетів  організували на честь святкування Дня народження  Володимира Медяніка, можливого кандидата в депутати Верховної Ради по 109 округу.  Володимир Медянік народився 13 червня 1970 р.

У той же час охорона магазина жорстко спостерігає за тим, щоб до магазину окрім пенсіонерів ніхто не заходив. Коли спостерігач ОПОРИ намагався зайти до магазину, то охорона, побачивши в нього фотокамеру,  виставила його за двері, погрожуючи щоб Він більше тут не з’являвся.

Як повідомили спостерігачам ОПОРИ пенсіонери, що стоять у черзі за продуктовим наборами, працівники магазину сказали, що роздача продуктових наборів буде тривати з 13 червня по 15 червня 2012 р.

Громадянська мережа ОПОРА звертає увагу на те, що розповсюдження продуктових наборів є підкупом виборців. Підкуп виборців є порушенням, що посягає на виборчі права і свободи людини і громадянина з метою – перешкодити громадянину вільно здійснити дії, спрямовані на реалізацію належного йому виборчого права.

Особи, винні в порушенні законодавства про вибори народних депутатів України, притягаються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому законом. Але кримінальна відповідальність передбачається тільки за підкуп виборців, здійснений тільки після офіційного початку виборчого процесу.

Офіційний виборчий процес розпочнеться за 90 днів до дня голосування. Тобто лише після 30 липня 2012 року уже офіційних кандидатів в депутати можна буде притягнути до відповідальності за підкуп виборців.

7IcKSGMKaV8

Детальніше:
Олексій Кормілецький
координатор виборчих програм
Громадянської Мережі ОПОРА в Луганській області
0502752808

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут