Завтра “народ” візьме Верховну Раду штурмом?

Надійшла інформація , що на завтра з метою прийняття розкольницького законопроекту “Про засади державної мовної політики” правлячий режим планує влаштувати виставу -провокацію під назвою “Штурм Верховної Ради”. Цей “штурм” має здійснюватись силами проросійських козацьких організацій та інших бандформувань ( чи не для того звозять до Києва охоронців з підприємств Ахметова?) , яким влада зранку за допомогою міліції забезпечить зручне місце для “штурму” біля Верховної Ради.

Найняті ж регіоналами майданарбайтери йтимуть в останніх лавах для забезпечення масовки . Для правдоподібності картинки міліціонерів про “штурм” не попереджатимуть. Але виставлять їх у такій кількості і в такій якості (в основному молодих недосвідчених хлопців), щоб “штурм”вдався. Після “штурму” і “захоплення” сесійної зали “обуреним народом , який просто не може уявити життя без закону Колесніченка-Ківалова ,народні депутати , яких “народ” чіпати не буде , швиденько проголосують за цей антидержавний документ “на вимогу громадськості”.

Якщо такий сценарій буде застосовано, стане зрозуміло що прийняття цього закону є прямою командою Президента Януковича , хоч і не проголошеною публічно .Адже на завтра під Верховною Радою насправді буде не так і багато людей з обох таборів , і міліція , яка бачила під Верховною Радою в рази більші протести , легко зможе забезпечити порядок .Якщо захоче.

2 Comments

  1. Партія Регіонів привезла до ВР 8500 найманців
    До Верховної Ради України задля імітації «всенародної підтримки» розкольницького закону про мови Партія Регіонів звезла близько 8500 найманців зі східних областей України. Це переважно безробітні, студенти і пенсіонери з Донецької, Луганської, Одеської областей і Крима.
    Про це повідомили активісти ВГО «Коаліція учасників Помарнчевої революції», які патрулювали територію навколо ВР цілу ніч.
    http://kupr.org.ua/index.php?id=252

  2. Щось більше схоже на боян, який закинули не зовсім обізнані опозиціонери («надійшла інформація»). Політ фантазії? Звідки відомості? А не надходила інформація, що серед нардепів є інопланетяни?

Comments are closed.