Журналістам знову хочуть через суд заборонити акцію в Межігіррі (таки заборонили)

Завтра Рух “Стоп Цензурі” планує презентувати мапу гучних корупційних розслідувань – «Київ. Мапа корупції». В ній зібрані 19 гучних корупційних справ, про які були зроблені розслідування і на які не було адекватної реакції з боку правоохоронних органів. Також здебільшого ці справи замовчувались у ЗМІ.

Презентація мала пройти біля воріт у резиденцію «Межигір’я» о 8.30. «Межигір’я» – один з об’єктів на цій мапі. Також журналісти сподівалися, що Янукович дотримається свого слова й запросить до себе, як він це обіцяв два роки тому.

Однак щойно стало відомо, що Новопетрівська сільрада (та сама, що вводила апартеїд в селі на Великдень) подала в суд стосовно заборони акції. О 20.00 засідання суду.  Адреса: Бульвар Лесі Українки, 26, 1-й під’їзд, 6 поверх. Суддя Брагіна.

Суд таки заборонив проведення акції. Тому журналісти, як і минулого року їдуть в Межигірря…. проконтролювати виконання рішення суду.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут