Активісти кампанії “Помста за розкол країни” повторно виїхали до округів Матинюка та Черпіцького

Активісти Громадянського руху “Відсіч” в рамках кампанії “Помста за розкол країни” сьогодні повторно виїхали до округів № 23 і № 67, де мають намір балотуватися до Верховної Ради відповідно її нинішній перший віце-спікер Адам Матинюк та депутат-тушка Олег Черпіцький, які 3 липня повторно проголосували за розкольницький законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”.

Разом з місцевими активістами, які за час, що пройшов від першої поїздки, приєдналися до кампанії, відсічани продовжать інформувати виборців цих округів, чому не можна голосувати за цих кандидатів.

Інформація про хід поїздки з’явиться пізніше, а поки що пропонуємо вашій увазі відео з трьох останніх поїздок відсічан до округів, де балотуватимуться  вороги української мови (Чуднів, Одеса, Артемівськ):

Долучитися до політичного знищення антиукраїнських сил та політиків можна, заповнивши цю анкету на сайті кампанії.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут