,,АтмАсфера” у Кентшині

Назва етно- гурту складається з двох слів: «atma», що у перекладі із санскриту означає душу і «sfera» — це середовище в якому вона живе. Співають переважно на санскриті, перекладаючи частково тексти українською. Львівський ансамбль існує близько девяти років і нараховує шість осіб. Колектив виступав на різних фестивалях не тільки в Україні але також поза її межами – в Норвегії, Румунії, Польщі, Чехії та Росії. Дотепер ансамбль випустив чотири платівки. Минулого року ,,AtmAsfera” стала фіналістом польського національного ТВ-шоу “Must Be The Music. Tylko muzyka” Фінальний ефір програми оглядало близько 5 млн. телеглядачів.

Як сказав член колективу Андрій Шадій: ,,жанр музики мінявся протягом років. Ми часто експериментуємо зі звуками та різними напрямками і використовуємо будь які засоби, які тільки нам приходять в голову. На сцені виконуємо власні композиції”. Дізнавшися, що у Кентшині проживає чимало українців Андрій просив переказати землякам щирі вітання.

Мимо спеки на концерт гурту, який відбувся у суботу 28 липня в кентшинському амфітеатрі прибуло близько 300 осіб. Глядачі мали змогу послухати такі композиції як: ,,Інрто”, ,,Гуцул”, ,,Лети”, ,,Бала” чи ,,Аnother world”. Концерт українського гурту місцевій публіці сподобався, чого доказом були численні виклики на біс.

Кореспондент тижневика
,,Наше Слово”
Андрій Сидор

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.