Демонстрація українців у Лондоні перед Посольство України

Українці в Лондоні провели акцію протесту перед Посольством України у З’єднаному Королівстві у вівторок 11 липня потестуючи проти прийняття Верховною Радою в другому читанні і в цілому як закон законопроекту № 9073 «Про засади державної мовної політики».

Мітингувальники скандували “Одна державна мова – українська!” та інші подібні гасла без втручання присутньої британської поліції. Ніхто з дипломатів/працівників на етаті Посольства України не вийшов, щоб вислухати жалі демонстрантів (вже не кажучи, щоб їх підтримати). 

Нагадуємо, що минулого тижня Союз Українців у Великій Британії надіслав листа Президенту України в якому закликав гаранта Конституції України "не підписувати цей законопроєкт, з уваги на такий, що не відзеркалює волі українського народу (і що лише) сприяє розколу суспільства країни".

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут