Діаспора пікетуватиме ще 7 українських дипустанов на захист мови – VIDIA

Фото www.vidia.org

Українці, які живуть або перебувають закордоном у різних країнах планують провести демонстрації проти “мовного” закону біля дипломатичних установ України.

Як повідомляє кореспондент Медіа-порталу VIDIA, на протест біля Посольства України у Великій Британії, що у Лондоні, який відбудеться 11 липня, українську громаду закликав Союз українців Великої Британії.

“Нам усім небайдужа Україна, її майбутнє. Верховна Рада підло прийняла закон, який надає російській мові офіційного статусу, а фактично робить її панівною в Україні. Закликаємо масово зібратися і висловити наш рішучий протест,”- повідомили представники організації.

На той же день мітинг на підтримку української мови заплановано й біля Генерального консульства України у Франкфурті (Німеччина).

Як повідомляв Медіа-портал VIDIA, на 11 липня подібні пікети дипустанов України закордоном плануються у Гамбурзі (Німеччина), Нью-Йорку (США), Парижі (Франція). 15 липня – у Чикаго (США), а 18 липня українці прийдуть під дипломатичне представництво України у Торонто (Канада).

Раніше акції протесту з приводу прийняття “мовного” закону відбулись у Франції та Литві. Як повідомлялось, українські організації з цілого світу обурені прийняттям “мовного” закону і надіслали українській владі відповідні звернення.

Тим часом, станом на понеділок, на акції на захист мови під Українським домом у Києві голодують 9 осіб. Повідомиляє Українська правда з посиланням на ТВі.

Медіа-портал VIDIA

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут